Jūsų lankymasis šioje svetainėje

yra -as 

nuo svetainės įkūrimo 2001 11 07

 


„Versmės“ leidyklos vaizdo kanalas

„Versmės“ leidyklos vaizdo kanale skelbiame mūsų leidyklos išverstus ir lietuviškai įgarsintus užsienio autorių filmus, kitą Lietuvos visuomenei aktualią vaizdo informaciją.

Vaizdo įrašų garso takelių tekstai

43 filmas.

Covid-19 - tai biologinis ginklas ir genocidas! Dr. Davido Martino kalba Europos Parlamente [43] [21:28]

https://rumble.com/v2yulja-covid-19-tai-biologinis-ginklas-ir-genocidas-dr.-davido-martino-kalba-europ.html

"Versmės" leidykla pristato 2 mln. prenumeratorių turinčio "YouTube" vaizdo kanalo "London Real" 2023-06-23 įrašą "Covid-19 - tai biologinis ginklas ir genocidas! Dr. Davido Martino kalba Europos Parlamente".

Išvertė ir lietuviškai įgarsino "Versmės" leidykla. Tai 43-asis „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašas, vaizdo įrašų dalinimosi platformoje "Rumble" paskelbtas 2023-07-08.

"Versmės" leidyklos vaizdo kanalo įrašai taip pat skelbiami leidyklos tinklapyje https://versme.lt/vaizdo_kanalas.htm .

Filmo garso takelio tekstas https://versme.lt/vaizdo_kanalas_tekstai.htm .

Vaizdo įrašo originalas https://www.youtube.com/watch?v=GaD8qEWJglY

Jei turėtumėte pastabų, rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt arba telefonu +370 698 20707 susisiekite su "Versmės" leidyklos vadovu Petru Jonušu, iš anksto dėkojame.

Jūsų „Versmės“ leidykla


42 filmas.

Mirę staiga [25][1:08:21]

https://rumble.com/v2xopve-mir-staiga-42.html

"Versmės" leidykla pristato daugiau nei 500 tūkst. prenumeratorių turinčio "Rumble" vaizdo kanalo "Stew Peters Network" filmą "Mirę staiga", kuris nuo premjeros, įvykusios 2022-11-21 jau yra surinkęs daugiau nei 18 mln. peržiūrų. Filmą sukūrė ir prodiusavo Matthew Miller Skow ir Nicholas Stumphauzer.

Praėjus vos kelioms dienoms nuo antrosios Covid-19 vakcinos dozės, du paaugliai vaikinai mirė miegodami.

9-erių metų vaikas nuėjo miegoti ir niekada nebepabudo.

Aš, Tomas Robertas Maltusas, ką tik padėjau jums pasakyti akivaizdų faktą, kad mūsų demografinė padėtis reiškia mirtį.

Tomas Robertas Maltusas buvo britų demografas, gyvenęs vėlyvame aštuonioliktame amžiuje ir buvo pirmasis išpopuliarinęs idėją, jog pasaulyje tiesiog yra per daug žmonių, kurie išnaudoja per daug išteklių.

Šiandien Maltuso teoriją plėtoja pasaulio ekonomikos forumas su Džordžu Sorošu ir Bilu Geitsu, kurie šneka apie depopuliaciją, apie visas šias utopines idėjas, kurių prikištos jų galvos:

"Pasaulyje šiuo metu yra 6,8 milijardo žmonių, jų skaičius didės iki maždaug 9 milijardų. Jei mes labai puikiai viską atliktume su naujomis vakcinomis, sveikatos apsauga, su gimstamumu susijusia sveikatos apsauga, mes galėtume pasaulio gyventojų skaičių sumažinti galbūt 15 procentų."

Jei nueisite į „Google“, rasite paieškos laukelį ir jame įvesite „staigiai mirė“, kad ir kaip būtų netikėta, staiga pamatysite daugybę žmonių, straipsnių apie žmones, kurie staigiai netikėtai mirė per praėjusią savaitę. Yra ir vyresnių žmonių, bet taip pat ir daug jaunesnių žmonių visame pasaulyje. Žinomi žmonės, sportininkai, kurie tiesiog staigiai nukrito ir mirė be jokio paaiškinimo. Ir atrodo, jog nėra jokio didelio triukšmo, atrodo, kad mes nieko nežinome, tai tiesiog nutinka. Bet ne, taip nenutinka, taip niekada nenutikdavo iki šiol.

"Dabar esu antivakseris, anksčiau toks nebuvau ir tai, ką aš išmokau, būdamas čia ir matydamas tai, ką matau, ne tik turėdamas išskirtines sąlygas, bet matydamas tai, ką visi kiti turi galimybę matyti. Aš nenoriu skiepytis jokia vakcina, nes aš nepasitikiu farmacijos pramone. Neseniai palaidojau žmogų, kuris mirė staiga; nesirgo, daugiau kaip 50 metų amžiaus, bet nesirgo."

"Pandemija suteikė progą atsikūrimui. Tai yra mūsų proga pagreitinti savo priešpandeminius bandymus, persvarstyti ekonomines sistemas, kurios iš tikrųjų kovoja su globaliais iššūkiais, tokiais kaip pasaulinis skurdas, nelygybė, klimato kaita." – pažiūrėję filmą sužinosite kas yra šių kontraversiškų sentencijų autoriai.

Išvertė ir lietuviškai įgarsino "Versmės" leidykla. Tai 42-asis "Versmės" leidyklos vaizdo kanalo įrašas, vaizdo įrašų dalinimosi platformoje "Rumble" paskelbtas 2023-07-02.

"Versmės" leidyklos vaizdo kanalo įrašai taip pat skelbiami leidyklos tinklapyje https://versme.lt/vaizdo_kanalas.htm .

Filmo garso takelio tekstas https://versme.lt/vaizdo_kanalas_tekstai.htm .

Vaizdo įrašo originalas https://rumble.com/v1wac7i-world-premier-died-suddenly.html

Jei turėtumėte pastabų, rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt arba telefonu +370 698 20707 susisiekite su "Versmės" leidyklos vadovu Petru Jonušu, iš anksto dėkojame.


24 filmas.

Apie tablečių žalą [24][51:49]

https://youtu.be/XzO2ZyeScrM
https://dai.ly/x87y3os

Mieli bičiuliai,
Rūpindamiesi savo bičiulių – skaitytojų, bendradarbių, verslo partnerių – gera savijauta ir sveikata, pristatome Jums didelio populiarumo susilaukusį „YouTube“ vaizdo įrašą „Sąmokslo teorija. Tabletės, kurios mus žudo“ (jo lietuviško vertimo pavadinimas „Apie tablečių žalą“), nuo paskelbimo 2017-04-02 surinkusio daugiau kaip 6,8 mln. peržiūrų.

Peržiūrėję vaizdo įrašą sužinosite, kad:
- Labai svarbu neskubėti griebtis tablečių, kol dar neišbandėte kitų natūralių gydymo būdų. Pavyzdžiui, ėmus skaudėti galvą, pirmiausiai pabandykite eiti pasivaikščioti, pakvėpuoti grynu oru, pasiklausyti ramios muzikos, gal to užteks ir galvos skausmas praeis;

- Daugelį vaistų kartu (vienu metu) vartoti yra nesaugu, todėl, pavyzdžiui, yra nepatartina vartoti aktyvuotos anglies bei vaistų, mažinančių rūgštingumą, kartu su kitais vaistais, taip pat nevartokite valokordino ir korvalolio nuolat, nes šie vaistai yra nesuderinami praktiškai su visais vaistais, skirtais širdies kraujagyslėms gydyti;

- Tabletes reikia užgerti tik vandeniu, vaistus užgeriant kitais gėrimais gali pasikeisti vaistų poveikis;

- Milteliai nuo peršalimo ir gripo, negydo pačios ligos, o tik palengvina jos simptomus;

- Pagrindinis organizmo būdas, kovojant su peršalimu ar virusine infekcija, yra kūno temperatūros kilimas, todėl nepatartina naudoti priemones, mažinančias temperatūrą;

- Virusus padedančias įveikti priemones reikia pradėti vartoti kuo anksčiau, jau nuo pat pirmų susirgimo dienų, kitaip jie taps neveiksmingi;

- Nėra prasmės gerti pirmus pasitaikiusius vitaminus, dažniausiai mums trūksta keleto kažkokių konkrečių vitaminų, kokių būtent, galima sužinoti atlikus kraujo tyrimus;

- Jei gydytojas jums paskyrė daugiau nei tris vaistus, kreipkitės į vaistininką, kad išsiaiškintumėte jų tarpusavio suderinamumą;

- Negerkite pieno anksčiau nei dvi valandas prieš ar po antibiotikų vartojimo, o paracetamolio negalima vartoti išgėrus kavos.

Vadovaukitės sveika gyvensena ir būkite sveiki. Na, o sunegalavę, prieš pradėdami gydytis būtinai pasitarkite su savo šeimos gydytoju arba vaistininku.

Išvertė ir lietuviškai įgarsino „Versmės“ leidykla. Tai 24-asis „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašas, vaizdo įrašų dalinimosi platformose „YouTube“ ir "Dailymotion" paskelbtas 2022-02-16. Visi šio leidyklos vaizdo kanalo įrašai taip pat skelbiami leidyklos tinklapyje https://versme.lt/vaizdo_kanalas.htm .

Visą filmo garso takelio tekstą galite skaityti čia: https://versme.lt/vaizdo_kanalas_tekstai.htm . Vaizdo įrašo originalą žiūrėkite čia: https://www.youtube.com/watch?v=97PKnMlQBQc&t=2s .

Jei turėtumėte pastabų ar pasiūlymų, rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt arba telefonu +370 698 20707 susisiekite su leidyklos vadovu Petru Jonušu, iš anksto dėkojame.


23 filmas.

Skiepai - prasmė ar beprasmybė? [23][01:10:04]

https://www.kla.tv/17975

„Versmės“ leidykla savo vaizdo kanale pristato aktualų garsios skiepų kritikės Anitos Petek-Dimmer pranešimą „Skiepai – prasmė ar beprasmybė“, 2021 m. sausio 23 d. paskelbtą internetinės televizijos „KlagemauerTV“ kanale, ir jau surinkusį daugiau kaip 290 tūkst. peržiūrų.
Anita Petek-Dimmer (1957–2010) ne vieną dešimtmetį domėjosi vakcinacija ir priėjo neginčijamos išvados dėl vakcinų kenksmingumo žmonių sveikatai. Didelį dėmesį skyrė visuomenės švietimui apie vakcinas, vidutiniškai 2 kartus per savaitę Šveicarijoje ir kitose vokiškai kalbančiose šalyse skaitė apie tai viešas paskaitas ir pranešimus. Parašė ir anglų kalba išleido knygą „All about Vaccination“ („Viskas apie vakcinaciją“), buvo žurnalo „AEGIS IMPULS“ – didžiausio žurnalo apie skiepus vokiečių kalba – redaktorė.
Šiame pranešime Anita Petek-Dimmer apžvelgia 200 metų vakcinacijos istoriją.

Išstudijavusi daugiau kaip 30 000 puslapių mokslinės literatūros apie vakcinaciją, Anita Petek-Dimmer padarė išvadą, jos žodžiais tariant, kad „100 metų tradicinės medicinos tyrimai įrodo, kad skiepijimas sukelia daugiau kančių ir mirčių, nei bet kuri kita žmogaus veikla per visą medicinos istoriją“.

„Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašai taip pat skelbiami leidyklos tinklapyje https://versme.lt/vaizdo_kanalas.htm .

Jei turėtumėte pastabų, rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt arba telefonu +370 698 20707 susisiekite su leidyklos vadovu Petru Jonušu, iš anksto dėkojame.


22 filmas.

Dr. V. Zelenko: Ar aukosime vaikus, norėdami geresnio gyvenimo tėvams?
Ar žinote, kad kiekvienam vaikui, kuris miršta nuo Covid-19, tenka 100 vaikų, kurie miršta nuo vakcinos? [22] [50:27]

https://www.dailymotion.com/video/x86mnpb

„Versmės“ leidykla pristato „Freeworldnews.tv“  laidoje „Infowars“ (angl. „Informaciniai karai“) 2021 m. gruodžio 11 d. transliuotą interviu su žinomu JAV šeimos gydytoju, tikru Covid-19 pandemijos didvyriu Valadimiru Zelenko, išgarsėjusiu po to, kai jis, naudodamas savo sukurtą Covid-19 ligos gydymo metodiką, vadinamą Zelenko protokolais, paremtą trijų vaistų – hidroksichlorochino, cinko sulfato ir azitromicino – dedrinio naudojimu, nuo Covid-19 greitai ir sėkmingai (per kelias dienas) išgydė JAV prezidentą Donaldą Trampą (Donald Trump), kitus garsius pasaulio asmenis bei daug kitų žmonių – nuo pandemijos pradžios išgydė daugiau kaip 6 000 pacientų (daugelis jų pasveikdavo per 3-5 dienas), taip pat daug kitų gydytojų išmokė taikyti savo sukurtus Covid-19 gydymo protokolus bei remiantis jais sėkmingai ir greitai gydyti Covid-19, nenaudojant jokių skiepų.
Dr. V. Zelenko:
- Ar mes aukosime vaikus norėdami geresnio gyvenimo tėvams?
- Aš viliuosi, jog tie, kurie manęs klausosi, atsiims savo vaikus iš valstybinių mokyklų, atitolins juos nuo galimos žalos, nuo žalojančios įtakos ir nuo pavojingos, mirtinos valdžios bei sekuliarios visuomenės įtakos, ir mokys juos taip, kaip jie patys supranta, jog yra teisinga – mokys juos namuose.
- Pasaulio Sveikatos Organizacija – tai pasaulinė žmogžudžių organizacija.
- Patys mokykime savo vaikus moralės, kas yra teisinga, kas yra neteisinga, duokime jiems saugią erdvę, apsaugokime juos nuo užkrėsto, mirtino vakcinos dūrio, kuris nužudo šimtą kartų daugiau žmonių, nei pati liga – kiekvienam vaikui, kuris miršta nuo Covid-19, tenka šimtas vaikų, kurie miršta nuo vakcinos.
- Aš asmeniškai daryčiau viską ką galiu, norėdamas apginti žmones, kuriuos aš myliu, ir aš nebijau mirti.
-  Priežastis, kodėl šiandien mes turime kažkiek laisvės savo gyvenime yra ta, jog ankstesnės kartos už tai sumokėjo savo gyvybės kaina.
- Aš nežiūriu į blogį norėdamas jį nugalėti, aš žiūriu į blogį savyje ir ieškau, kaip aš galiu pats elgtis geriau.
- Šie bedieviai gyvuliai – vaikus aukojantys stabų garbintojai nori sunaikinti sąmoningą Dievo mokymo siekimą. Tai yra karas prieš Dievą.
- Baimė yra įrankis, tai yra masinio naikinimo ginklas, baimė naikina žmonių psichiką
- Žiniasklaida šiuo metu yra viena iš labiausiai žinomų blogio platinimo platformų žmonijos istorijoje, žiniasklaida yra naudojama siekiant nuodyti žmonių viltis, ji naudojama kuriant vis naujas baimės bangas.
- Buvo uždraustas vaisto hidroksichlorochino naudojimas ligai Covid-19 gydyti, ir labai daug žmonių dėl to beprasmiškai mirė.
- Siekiant apsisaugoti ar pasveikti nuo Covid-19, yra labai svarbu gydymą pradėti nedelsiant, turėti savo organizme aukštesnį vitamino D lygį, ir taip pat yra svarbu vartoti cinko papildus ir turėti pakankamai cinko ląstelių viduje, tačiau cinkui reikia padėti patekti į ląstelę, o tam turime naudoti kvercetiną ir vitaminą C.

Išvertė ir lietuviškai įgarsino „Versmės“ leidykla. Tai 22-asis „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašas, vaizdo įrašų dalinimosi platformoje „Dailymotion“ paskelbtas 2021 12 28.

„Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašai taip pat skelbiami leidyklos tinklapyje https://versme.lt/vaizdo_kanalas.htm . Visą filmo garso takelio tekstą galite skaityti čia: https://versme.lt/vaizdo_kanalas_tekstai.htm .

Jei turėtumėte pastabų, rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt arba telefonu +370 698 20707 susisiekite su leidyklos vadovu Petru Jonušu, iš anksto dėkojame.


21 filmas.

Aiškėja neįtikėtina skiepų žala vaikams ir visai žmonijai – nauji duomenys [21] [46:33]

https://rumble.com/v1n41qc-aikja-netiktina-skiep-ala-vaikams-ir-visai-monijai-nauji-duomenys-21.html

 „Versmės“ leidykla pristato Ukrainos žiniasklaidos kanalo „Unian“ konferenciją „Vakcinacija prieš sveikatą: nauji duomenys apie skiepų žalą“, vykusią 2017-08-30, ir jau surinkusią 2,8 mln. peržiūrų.

Konferencijoje dalyvauja Ukrainos nevyriausybinės organizacijos „Pilietinių teisių gynimo lyga“ prezidentas Viačeslavas Kostiliovas ir šios lygos narė, vaikų ligų gydytoja Natalija Kolomijec.

Pasižiūrėję šį vaizdo įrašą sužinosite, kad:
- Papirkinėjimas yra pagrindinis vakcinų gamintojų veiklos metodas.
- Vakcinacija griauna vaikų sveikatą, ir, iš esmės, tai yra paslėptas genocidas.
- Vakcinuoti vaikai, priešingai negu mums peršama, nėra sveikesni už paskiepytus vaikus – viskas yra atvirkščiai – skiepyti vaikai yra silpnesnės sveikatos, dažniau serga.
- Paskiepytų vaikų rizika susirgti alergine sloga yra 30 kartų didesnė, nei neskiepytų!
- Skiepytų vaikų tarpe autizmas pasitaiko 4 kartus dažniau, negu tarp neskiepytų.
- Vakcinacija sukuria milžinišką armiją sergančių ir ligotų žmonių, kurie tampa nuolatiniais vaistų vartotojais, vaistinių klientais, užtikrinančiais  farmacijos ir medicinos industrijai nuolat augantį pelną.
- Žmonės nemiršta nuo kitų buvusių baisių epidemijų, nors tik nuo raupų buvo sukurta vakcina.
- Vakcinacija nuo raupų jau seniai yra atšaukta. Tai kodėl tada nekyla raupų epidemija, jei žmonės nuo jų nevakcinuojami?
- Jau netrukus sergamumas autizmu JAV ir visame pasaulyje gali išaugti iki kas antro vaiko!
- Remiantis JAV universiteto atliktais moksliniais tyrimais, skiepytiems vaikams mokymosi sutrikimai padidėja 5,2 karto, palyginus su neskiepytais, hiperaktyvumo ir dėmesio trūkumo sutrikimai – daugiau nei 4 kartus, protinis atsilikimas – 3,7 karto, kitos lėtinės ligos – 2,4 karto.
- Infekcijos ir natūralūs susirgimai infekcinėmis ligomis tarnauja imuniteto stiprinimui, suteikia stiprią imuninę apsaugą visam gyvenimui, o vakcinacija – ne, ji šito nesuteikia.

Vaizdo įrašo originalą žiūrėkite https://www.youtube.com/watch?v=y26-zZK2_9o&t=19s .

Išvertė ir lietuviškai įgarsino „Versmės“ leidykla. Tai 21-asis „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašas, vaizdo įrašų dalinimosi platformoje „YouTube“ paskelbtas 2021-12-12, tačiau šio kanalo pašalintas 2021-12-20, nes „buvo pažeistos bendruomenės gairės“ (pašalinimo metu įrašas jau buvo surinkęs 4132 peržiūras); 2021-12-22 įrašas pakartotinai įkeltas į „Dailymotion“ platformą. 

„Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašai taip pat skelbiami leidyklos tinklapyje https://versme.lt/vaizdo_kanalas.htm . Visą filmo garso takelio tekstą galite skaityti čia: https://versme.lt/vaizdo_kanalas_tekstai.htm .

Jei turėtumėte pastabų, rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt arba telefonu +370 698 20707 susisiekite su leidyklos vadovu Petru Jonušu, iš anksto dėkojame.


20 filmas.

Pasveikus nuo Covid-19, išlieka komplikacijų grėsmė [20][44:00]

https://rumble.com/v1n4idi-pasveikus-nuo-covid-19-ilieka-komplikacij-grsm-20.html

„Versmės“ leidykla pristato „YouTube“ vaizdo kanalo „Nauka 2.0“, turinčio 2,28 mln. prenumeratorių, vaizdo įrašą, paskelbtą 2021-09-19, ir jau surinkusį beveik milijoną peržiūrų.

Šiame vaizdo įraše atkreipiamas dėmesys, kad yra labai svarbu teisingai ir laiku gydyti negalavimus, atsiradusius persirgus Covid-19 liga, kurie gali pasireikšti ir sukelti labai sudėtingas komplikacijas net ir praėjus 2-6 mėn. po ligos.

Labai svarbu atkreipti dėmesį, kad itin didelius sveikatos sutrikimus su sunkiomis pasekmėmis sukelia kraujo krešuliai, atsirandantys po Covid-19.

Vaizdo įrašo originalas: https://www.youtube.com/watch?v=KYShIAVt2LU .

Išvertė ir lietuviškai įgarsino „Versmės“ leidykla. Tai 20-asis „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašas. Šis įrašas vaizdo įrašų dalinimosi platformoje „YouTube“ buvo paskelbtas 2021-12-12, tačiau jau kitą dieną šios platformos buvo užblokuotas, todėl 2021-12-16 vėl naujai įkeltas į kitą – Dailymotion – platformą.

Visi "Versmės" leidyklos vaizdo kanalo įrašai taip pat skelbiami leidyklos tinklapyje https://versme.lt/vaizdo_kanalas.htm . Visą filmo garso takelio tekstą galite skaityti čia: https://versme.lt/vaizdo_kanalas_tekstai.htm .

Jei turėtumėte pastabų ar pasiūlymų, rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt arba telefonu +370 698 20707 susisiekite su leidyklos vadovu Petru Jonušu, iš anksto dėkojame.


19 filmas.

Mokslininkai: Ką ignoruoja Pasaulio Sveikatos Organizacija [19] [1:44:52]

https://youtu.be/wp1eqS2tz00

Vaizdo konferencijoje dalyvauja: Johnas Abelesas, gydytojas ir farmakologas iš JAV, Jennifer Smith, mokslų daktarė iš Havajų, JAV, Geertas Vanden Bosschas, mokslų daktaras iš Belgijos, Ingo Fricke, mokslų daktaras iš Vokietijos. Konferencijos moderatorius, vedėjas – Philipas McMillanas, gydytojas iš Jungtinės Karalystės.

Išvertė ir lietuviškai įgarsino „Versmės“ leidykla. Tai 19-asis „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašas, vaizdo įrašų dalinimosi platformoje „YouTube“ paskelbtas 2021-12-05.

Visi "Versmės" leidyklos vaizdo kanalo įrašai taip pat skelbiami leidyklos tinklapyje https://versme.lt/vaizdo_kanalas.htm . Visą filmo garso takelio tekstą galite skaityti čia: https://versme.lt/vaizdo_kanalas_tekstai.htm .

Jei turėtumėte pastabų ar pasiūlymų, rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt arba telefonu +370 698 20707 susisiekite su leidyklos vadovu Petru Jonušu, iš anksto dėkojame.

 


18 filmas.

Fox News: Atleistas, nes nevakcinuotas. JAV policijos pareigūno Davido Guttierezo istorija [18][5:23]

https://youtu.be/JlpmARBESQU

"Versmės" leidykla pristato "YouTube" platformoje 2021-08-06 paskelbtą "Fox News" televizijos interviu su JAV, San Chose policijos departamento pareigūnu Davidu Guttierezu, per 3 mėnesius nuo paskelbimo jau surinkusį daugiau kaip 3,3 mln. peržiūrų.

Buvęs JAV jūrų laivyno atstovas įspėja – šimtai jūrų laivyno karių išeina iš darbo dėl privalomo skiepijimo ir tai nevyksta vien tik kariuomenėje, įstatymus prižiūrintys asmenys, tokie kaip buvęs policijos pareigūnas Kalifornijoje, kuris pabaigė savo karjerą dėl skiepijimo reikalavimų.

Davidas Guttierezas tarnavo San Chose policijos departamente daugiau nei 30 metų, ir šiame interviu jis pasakoja apie savo priimtą sprendimą.

Vaizdo įrašo originalas: https://www.youtube.com/watch?v=qI9kO...

Išvertė ir lietuviškai įgarsino „Versmės“ leidykla. Tai 18-asis „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašas, vaizdo įrašų dalinimosi platformoje „YouTube“ paskelbtas 2021-12-02.

Visi "Versmės" leidyklos vaizdo kanalo įrašai taip pat skelbiami leidyklos tinklapyje https://versme.lt/vaizdo_kanalas.htm . Filmo garso takelio tekstą galite skaityti čia: https://versme.lt/vaizdo_kanalas_tekstai.htm .

Jei turėtumėte pastabų ar pasiūlymų, rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt arba telefonu +370 698 20707 susisiekite su leidyklos vadovu Petru Jonušu, iš anksto dėkojame.


17 filmas.

Fox News: Viktoras Orbanas – vakarietiškas konservatorius ar totalitarinis banditas? [17] [19:06]

https://www.dailymotion.com/video/x860o1h

„Versmės“ leidykla pristato "YouTube" platformoje 2021-08-06 paskelbtą "Fox News" televizijos žurnalisto Tuckerio Carlsono interviu su Vengrijos ministru pirmininku Viktoru Orbanu, per 4 mėnesius nuo paskelbimo jau surinkusį daugiau kaip 5 mln. peržiūrų.

Viktoras Orbanas tapo žinomas aštuntojo dešimtmečio pabaigoje kaip studentas, vienas iš lyderių, kovojusių prieš sovietų okupaciją Vengrijoje, ir daug kam Jungtinėse Valstijose jis tapo didvyriu, o tuo metu, Šaltojo karo metu, JAV daug dėmesio skyrė Vengrijai ir palaikė Viktorą Orbaną.

Tačiau praėjus 30 metų Joe Bidenas, kandidatuodamas į JAV prezidentus, "ABC News“ laidoje apibūdino Viktorą Orbaną, teigdamas, kad jis yra "totalitarinis banditas“.

Pažymėtina, kad iš beveik 200 skirtingų pasaulio šalių, tik vienoje iš jų – Vengrijoje – yra išrinktas lyderis, kuris viešai prisistato kaip vakarietiško stiliaus konservatorius. Tai – Viktoras Orbanas, Vengrijos ministras pirmininkas. Už savo konservatyvias pažiūras neoliberalai ir kairiosios nevyriausybinės organizacijos apšmeižė ir pasmerkė jį kaip fašistą, demokratijos griovėją.

Tai kas gi yra Viktoras Orbanas iš tiesų? Apie tai šis interviu ir paties Viktoro Orbano išsakyta nuomonė.

Vaizdo įrašo originalas: https://www.youtube.com/watch?v=s01ZL5TnBNY .

Išvertė ir lietuviškai įgarsino „Versmės“ leidykla. Tai 17-asis „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašas, vaizdo įrašų dalinimosi platformoje „Dailymotion“ paskelbtas 2021-12-02.

Pastaba: Šio lietuviškai įgarsinto vaizdo įrašo "YouTube" savo platformoje paskelbti neleido.

Visi "Versmės" leidyklos vaizdo kanalo įrašai taip pat skelbiami leidyklos tinklapyje https://versme.lt/vaizdo_kanalas.htm . Filmo garso takelio tekstą galite skaityti čia: https://versme.lt/vaizdo_kanalas_tekstai.htm .

Jei turėtumėte pastabų ar pasiūlymų, rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt arba telefonu +370 698 20707 susisiekite su leidyklos vadovu Petru Jonušu, iš anksto dėkojame.


16 filmas.

Vitaminas D – didysis šuolis [16] [25:51]

 https://youtu.be/UdPhybaTFVs

1928 metais vokiečių biochemikas Adolfas Windausas [Adolf Otto Reinhold Windaus] gavo Nobelio chemijos premiją už vitamino D atradimą. Šis vitaminas tapo ketvirtu iš eilės atrastu vitaminu, todėl buvo pavadintas 4-ąja lotyniškos abėcėlės raide.

Žinoma, kad vitaminas D – tai yra biologiškai aktyvios medžiagos, kurios skatina tinkamus medžiagų mainus, padidina darbingumą ir ištvermę, atsparumą infekcijoms, ilgaamžiškumą.

Vitaminas D – tai imunomoduliatorius, žymiai ryškesnis už kitus imunomoduliatorius.

Vitaminas D:

 1. didina natūralaus imuniteto atsparumą virusams, koronavirusui;
 2. kontroliuoja ir reguliuoja 1/5 mūsų genų, tik įsiklausykite – jis reguliuoja apie 4 500 imuninių ląstelių genų! Ši kontrolė vykdoma specifinių receptorių pagalba, jie buvo aptikti ant membranų ir ląstelių branduolių daugelyje organų ir audinių;
 3. normalizuoja kasos beta ląstelių sekreciją, stimuliuoja insulino gamybą;

Vitamino D trūkumas sukelia: 

 1. nutukimą,
 2. arterinę hipertenziją,
 3. aterosklerozę,
 4. hipertoniją,
 5. epizodines depresijas, galvos svaigimą, miego sutrikimą, nemigą.

Nutukimo priežastis 90% atvejų yra vitamino D trūkumas. Esant ilgalaikiam vitamino D trūkumui, organizme paleidžiama lipogenezė, t. y. riebalų sintezė ir susikaupimas organizme, ir žymiai sulėtėja lipolizė, jos natūralus skaidymas, kas ir priveda prie riebalinio audinio padidėjimo.

Reguliariai vartojant vitaminą D normalizuojasi ne tik svoris, bet ir vyksta 2 tipo cukrinio diabeto profilaktika.

Kokiomis dozėmis, kiek ilgai reikia vartoti vitaminą D? Manoma, kad vitamino D kiekis kraujyje turėtų būti ne mažesnis kaip 60, ir iki 150 nanogramų mililitrui yra saugus.

Vitaminą D3 patartina vartoti kartu su vitaminu K2. Dėl vitamino D vartojimo pasitarkite su savo šeimos gydytoju.

Vaizdo įrašo originalas: https://www.youtube.com/watch?v=MVlzj_B4dWc .

Išvertė ir lietuviškai įgarsino „Versmės“ leidykla. Tai 16-asis „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašas, vaizdo įrašų dalinimosi platformoje „YouTube“ paskelbtas 2021-11-29.

Šio vaizdo kanalo įrašai taip pat skelbiami leidyklos tinklapyje https://versme.lt/vaizdo_kanalas.htm . Visą filmo garso takelio tekstą galite skaityti čia: https://versme.lt/vaizdo_kanalas_tekstai.htm .

Jei turėtumėte pastabų ar pasiūlymų, rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt arba telefonu +370 698 20707 susisiekite su leidyklos vadovu Petru Jonušu, iš anksto dėkojame.


15 filmas.

Covid-19 skiepų rizika vaikams. Geertas Vanden Bossche'as [15] [1:05:24]

https://www.youtube.com/watch?v=0ii-Q29E2Y0&feature=youtu.be

Šiame įraše „Versmės“ leidykla pristato Geerto Vanden Bossche'o - Covid-19 mokslininko, tarptautinio vakcinų eksperto iš Huldenbergo (Belgija) interviu sesiją, vykusią 2021 m. lapkričio 6 d.

Interviu moderatorius - dr. Philipas McMillanas iš Jungtinės Karalystės.

Geertas Vanden Bossche'as, daugelį metų dirbęs su Billo ir Melindos Gates'ų fondu, GAVI (Globalus vakcinų aljansas) bei kitomis žymiomis organizacijomis, apie Covid-19 ligą ir vakcinas nuo jos pateikia moksliškai pagrįstą nuomonę, paaiškinančią kodėl:

- Mes negalime ir neturime jokiais atvejais skiepyti jokio vaiko;

- Neskiepyti vaikai gali eliminuoti virusą populiacijoje pandemijos pradžioje;

- Jei vaikai suserga, kad ir tenka kelias dienas pagulėti lovoje, jie išsiugdo amžiną natūralų imunitetą;

- Nėra jokių ekspertų pasaulyje sakančių, kad 5-11 metų amžiaus vaikai turi būti vakcinuojami nuo Covid-19;

- Vaikų imunizavimas prives prie autoimuninių ligų cunamio;

- Mes privalome nedelsiant sustabdyti masinį skiepijimą nuo Covid-19;

- Šiuo metu yra atliekami labai pavojingi dalykai, mes tiesiog kišamės į šį reikalą, nė nesuprasdami, kas vyksta;

- Atlikdami masinę vakcinaciją, mes užauginome, leidome klestėti labiau užkrečiamoms viruso atmainoms;

- Niekas nepagalvojo apie ilgalaikį vakcinavimo poveikį ir niekas nė nežino, kaip tai paveiks vaikus, kalbant apie jų imunitetą;

- Mes skatiname vaikus dėvėti kaukes, įsitraukti į karantino ribojimus, kas yra visiška nesamonė.

Vaizdo įrašo originalas: https://www.youtube.com/watch?v=AWbhMSMAwPE&t=732s .

Išvertė ir lietuviškai įgarsino „Versmės“ leidykla. Tai 13-asis „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašas, vaizdo įrašų dalinimosi platformoje „YouTube“ paskelbtas 2021-11-15. Šio vaizdo kanalo įrašai taip pat skelbiami leidyklos tinklapyje https://www.versme.lt/vaizdo_kanalas.htm .

Visą filmo garso takelio tekstą galite skaityti čia: https://versme.lt/vaizdo_kanalas_tekstai.htm .

Jei turėtumėte pastabų ar pasiūlymų, rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt arba telefonu +370 698 20707 susisiekite su leidyklos vadovu Petru Jonušu, iš anksto dėkojame.


14 filmas.

Masinė vakcinacija: už ir prieš. Covid-19 grandų susitikimas [14] [1:55:22]

https://www.youtube.com/watch?v=2IU4RSJr4-Q

Peržiūrėję įrašą išgirsite moksliškai pagrįstą nuomonę, kodėl:

- Problema yra ne tai, kad atskiri žmonės vakcinuojasi, problema yra masinis vakcinavimas;

- Tikrą riziką pandemijos situacijoje sukelia vakcinuotieji, kuriems buvo suleistos labai konkretaus, specifinio tipo vakcinos;

- Natūralus įgimtas imunitetas taip pat gerai susitvarko ir su mažiau, ir su daugiau užkrečiamomis Covid-19 atmainomis;

- Pasiekti gerų vakcinavimo rezultatų neįmanoma, kai skiepijama viduryje pandemijos;

- Yra daug įvairių medžiagų, pradedant nuo vitamino D, kurios turi didelį poveikį mažinant sergamumą ir mirštamumą;

- Siekdami mažinti užkrečiamumą, mes turime sustabdyti šį masinį vakcinavimą;

- Pats blogiausias veiksmas, kurį atliekame, yra jaunų žmonių vakcinavimas, nes nevakcinuotos jaunesnės grupės gerokai sušvelnina populiacijos užkrečiamumo lygį;

- Tikrasis kelias į bandos imunitetą – leisti sirgti ir susidaryti natūralų imunitetą;

- Mums būtinai reikia nutraukti masinę vakcinaciją.

Vaizdo įrašo originalas: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=869301660364339&id=162851011009411

Lietuviškai įgarsino „Versmės“ leidykla Lietuvos Sveikatos Teisės Instituto (LSTI) iniciatyva. Dėkojame LSTI už vertingas konsultacijas ir pastabas.

Tai 14-asis „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašas, vaizdo įrašų dalinimosi platformoje „YouTube“ paskelbtas 2021-11-03. Šio vaizdo kanalo įrašai taip pat skelbiami leidyklos tinklapyje https://www.versme.lt/vaizdo_kanalas.htm .

Visą filmo garso takelio tekstą galite skaityti čia: https://versme.lt/vaizdo_kanalas_tekstai.htm .

Jei turėtumėte pastabų ir (ar) pasiūlymų, rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt arba telefonu +370 698 20707 paskambinkite leidyklos vadovui Petrui Jonušui, iš anksto dėkojame.


13 filmas.

Galina Cariova „Melo pandemija“ [13] [1:37:58]

 https://rumble.com/v1mmamc-galina-cariova-melo-pandemija-13.html

Kviečiame žiūrėti 2010 m. išleistą Galinos Cariovos filmą „Melo pandemija“, kuris nuo jo paskelbimo „YouTube“ kanale 2018 09 08 yra surinkęs jau daugiau kaip 1,5 mln. peržiūrų.

Pateikiame kelias filmo citatas, kurios nusako filmo turinį:

- „Aš pastebėjau, jog ispaniškasis gripas paveikė tik tuos, kurie buvo vakcinuoti. Tie kurie išvengė vakcinų – nuo gripo išsigelbėjo. Mano šeima nesiskiepijo ir mes nesusirgome“, - taip tų įvykių amžininkė profesorė Eleonora Makbyn [Eleonor McBean] pasakoja apie „ispaniškojo gripo“ epidemiją 1918 metais, nuo kurio mirė nuo 50 iki 100 milijonų žmonių.

- Mikrobiologijos mokslų daktaras Leonardas Horovitsas [Leonard G. Horowitz], vyriausiasis Amerikos medikamentų ir sveikatos apsaugos produktų specialistas, turintis penkis mokslo laipsnius, kartu su žurnaliste Šeril Kein, dalyvaujant advokatams, pateikė FTB – Federaliniam tyrimų biurui [JAV vidaus žvalgybos ir saugumo tarnyba] – ir pristatė visuomenei nepaneigiamus įrodymus, kad vakcina nuo kiaulių gripo H1N1, gaminama amerikiečių farmacijos kartelio, yra bakteriologinis ginklas.

- Deivido Rokfelerio [David Rockefeller] sukurta sistema, kurioje dalyvauja visa eilė įtakingų partnerių, įskaitant tokius žiniasklaidos magnatus kaip Rupertas Merdokas [Rupert Murdoch], Mortimeras Cukermanas [Mortimer Zuckerman], Tomas Glouseris [Tom Glocer], taip pat buvęs Federalinio rezervinio banko tarybos pirmininkas Džeris Sprejeris [Jerry I. Spreyer] yra kaltinami pasiruošimu planuotam globaliniam genocidui, taip pat geopolitinės ir ekonominės farmacijos kartelių veiklos organizavimu, siekiant sumažinti gyventojų populiaciją, šį kartą kontroliuojant globalinius biotechnologinius tyrimus ir plėtrą.

- Svarbiausia gripo gydymo taisyklė – priešvirusiniais preparatais reikia pradėti gydytis nedelsiant: atsiradus pirmiesiems gripo simptomams, per pirmąsias 24 valandas, nesiaiškinant koks tai gripas, kiaulių ar sezoninis, žmonės privalo nedelsiant pradėti gydymą priešvirusiniais preparatais.

Vaizdo įrašo originalas: https://www.youtube.com/watch?v=7N3meH_tEjA&t=181s .

Išvertė ir lietuviškai įgarsino „Versmės“ leidykla. Tai 13-asis „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašas, vaizdo įrašų dalinimosi platformoje „YouTube“ paskelbtas 2021-11-15. Šio vaizdo kanalo įrašai taip pat skelbiami leidyklos tinklapyje https://www.versme.lt/vaizdo_kanalas.htm . Visą filmo garso takelio tekstą galite skaityti čia: https://versme.lt/vaizdo_kanalas_tekstai.htm .

Jei turėtumėte pastabų ar pasiūlymų, rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt arba telefonu +370 698 20707 susisiekite su leidyklos vadovu Petru Jonušu, iš anksto dėkojame.

12 filmas.

Išgydo net vėžį – nepažintas grybų pasaulis [12] [17:29]

https://dai.ly/x80nb5i
https://youtu.be/UKV8ElVm0c8

Šiame filme sužinosite, kad:

 • Mes, žmonės, turime daugiau bendrų protėvių su grybais, negu su bet kokia kita biologine karalyste,
 • Senovės Graikijoje grybas-kempinė agarikonas – Laricifomes Officinalis – buvo sėkmingai naudojamas gydyti tuberkuliozę, o iš jo pagamintas vaistas buvo vadinamas „ilgaamžiškumo eliksyru“,
 • Grybai susikuria savo išorinę mikrobiotą (yra įsigalėjęs ankstesnis klaidingas mikrobiotos pavadinimas mikroflora) analogiškai tam, kaip maisto virškinimui naudojama mikrobiota (ne mikroflora) susidaro mūsų žarnynuose,
 • Suradęs naują maistinę medžiagą ar pavojingą mikrobą, grybas gali susikurti naujus fermentus ar virškinamąsias rūgštis jiems apdoroti,
 • Vaistiniai grybai šiuo metu intensyviai tiriami garsiausių pasaulio universitetų, o vaistiniai grybų preparatai labai efektyviai naudojami įvairių ligų gydymui, įskaitant vėžį, gripą ir raupus.

O vieną veiksmingiausių vaistinių grybų, naudojamų vėžio gydymui, – įvairiaspalvę kempę – galite nesunkiai rasti kiekviename Lietuvos miške.

Šiame vaizdo įraše pristatomas vieno žymiausių pasaulio mikologų, mokslo populiarintojo, aplinkosaugininko ir verslininko – vieno grybų industrijos lyderių, amerikiečio Paulo Stametso pranešimas konferencijoje „Exponential Medicine“.

Šio pranešimo tęsinyje P. Stametsas kalba apie sengires ir bites, bei tai, kaip grybai gali padėti jas išgelbėti. Pranešimo tęsinį ir pilną originalų vaizdo įrašą galite žiūrėti čia: https://www.youtube.com/watch?v=7agK0nkiZpA .

Išvertė ir lietuviškai įgarsino VšĮ „Versmės“ leidykla. Tai 12-asis „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašas, vaizdo įrašų dalinimosi platformose „Dailymotion“ ir „YouTube“ paskelbtas 2021 m. balandžio 15 d. Šio vaizdo kanalo įrašai taip pat skelbiami leidyklos tinklapyje https://www.versme.lt/vaizdo_kanalas.htm .

Visą filmo garso takelio tekstą galite skaityti čia: https://versme.lt/12_filmas_tekstas.html .

Jei turėtumėte pastabų ar pasiūlymų, rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt arba telefonu +370 698 20707 paskambinkite leidyklos vadovui Petrui Jonušui, iš anksto dėkojame.


11.1 filmas.

Tiesa apie vakcinas, 1 serija, 1 dalis [11.1] [58:05]

https://dai.ly/x80b8ma

Šis 2020 m. sukurtas 10-ies dalių mini serialas „Tiesa apie vakcinas“ yra tarytum ankstesnio laidų ciklo „Tiesa apie vėžį“ (2014 m.) tęsinys.

Filmo autoriaus amerikiečio Ty‘aus Bollingerio nuomone, „Mums reikia daugiau tyrimų, mums reikia daugiau pokalbių ir mums reikia daugiau nuoširdžių diskusijų, nes dvi priešingos visuomenės pozicijos – tų, kurie yra „už vakcinas“ ir tų, kurie yra „prieš vakcinas“ – sukūrė labai nepalankią psichologinę aplinką, kurioje civilizuoti pokalbiai praktiškai nevyksta, kur yra daug daugiau pravardžiavimo ir oponentų menkinimo, negu faktais paremtos argumentuotos diskusijos“.

Ar žinojote, kad:

- Vakcinose yra didžiulis kiekis toksinių medžiagų, kurios sutrikdo daugelį ląstelių struktūrų ir ląstelių funkcijų,

- Vakcinos sukelia daugiau kaip 200 nepalankų poveikių sveikatai,

- Jungtinėse Amerikos Valstijose, manoma, dėl vakcinų šalutinio poveikio, yra kilusi tikra vaikų chroninių ligų ir neįgalumo epidemija – 1 iš 6 vaikų turi mokymosi negalią, 1 iš 9 serga astma, 1 iš 20 – traukulių sindromu, 1 iš 50 – autistai, 1 iš 400 vystosi diabetas, milijonai patiria uždegiminius žarnyno sutrikimus, reumatoidinį artritą, epilepsiją, 30 proc. jaunų žmonių diagnozuojama psichinė liga, ir šiuo metu tai yra patys blogiausi visuomenės sveikatos požymiai Amerikos istorijoje,

- Knygoje „Millerio svarbiausių vakcinų tyrimų apžvalga“ yra pateikta daugiau kaip 400 mokslinių tyrimų, atskleidžiančių vakcinų saugumo ir efektyvumo problemas,

- Daugelis Amerikos gydytojų, norėdami apsaugoti savo vaikus nuo neigiamo vakcinų poveikio, slapta nusprendžia neskiepyti savo vaikų pagal nustatytą oficialų grafiką,

- Amerikos vaikai iki 6 metų amžiaus gauna 14 skiepų su 49 skirtingų vakcinų dozėmis, o iki 18 metų – iš viso 69-ias 16-os vakcinų dozes, įskaitant 8 ar 10-ies vakcinų suleidimą per vieną dieną, o 2 mėn. amžiaus kūdikiai gauna iki 9 vakcinų vienu metu,

- JAV Aukščiausiasis Teismas 2011 m. nusprendė, kad „vakcinos yra neišvengiamai nesaugios“,

- Vakcinų gamintojai yra atleisti nuo teisinės atsakomybės dėl vakcinų sukeliamos žalos,

- Vieninteliai likę su bet kokia atsakomybe dėl to, kas atsitinka vaikui, kai tas vaikas sužalojamas vakcinos, yra tėvai,

- Viena filmo dalyvių Laura Hayes, kurios sūnus buvo nepagydomai sužalotas vakcinų ir tapo neįgalus, savo interviu sako: „Jeigu galėčiau atsukti laiką – vieną kartą gyvenime atsukti laiką – jokių vakcinų nei vienam mano vaikų!“

Šioje filmo „Tiesa apie vakcinas“ 1-osios serijos 1-ojoje dalyje pateikiami šie interviu:

Su dr. Jennifer Margulis – 01:13, 08:26, 22:31, 29:37

Su dr. Paulu Thomasu – 03:13, 05:39, 09:31, 15:28, 18:55, 34:35, 42:43

Su dr. Larry‘iu Palevsky‘iu – 06:28, 13:45, 46:39, 48:47

Su dr. Toni Bark – 06:54, 45:50, 51:50

Su Sayeru Ji – 07:14, 27:09, 49:50

Su Neilu Z. Milleriu – 11:03, 33:33

Su Barbara Loe Fischer – 12:32, 25:37, 41:31, 50:53, 52:12

Su dr. Suzanne Humphries – 14:33, 23:23

Su dr. Sherri Tenpenny – 15:57, 18:30

Su Robertu F. Kennedžiu jaunesniuoju – 27:38, 28:16, 39:03, 47:52

Su dr. Janet Levatin – 27:51

Su Barbara Loe Fischer ir dr. Larry‘iu Palevsky‘iu – 31:52, 40:11

Su Delu Bigtree – 34:16

Su Tony‘iu Muhammadu – 36:05

Su Ianu Clarku – 36:50

Su Michaelu R. Hugo – 38:10

Su Mike‘u Adamsu – 40:43

Su Robertu J. Krakowu – 44:38

Su Edda West – 52:47

Susirinkimas JAV Kongreso atstovo Billo Posey‘io kabinete – 53:51

Su Laura Hayes, vakcinų sužaloto neįgalaus vaiko motina – 54:30

Išvertė ir lietuviškai įgarsino „Versmės“ leidykla. Tai 11-asis „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašas, vaizdo įrašų dalinimosi platformoje „Dailymotion“ paskelbtas 2021 m. kovo 31 d. Šio vaizdo kanalo įrašai taip pat skelbiami leidyklos tinklapyje https://www.versme.lt/vaizdo_kanalas.htm .

Visą filmo garso takelio tekstą galite skaityti čia: https://versme.lt/11.1_filmas_tekstas.html .

Šį vaizdo įrašą skelbiame Lietuvoje ir visame pasaulyje jau metus trunkančios COVID-19 tironijos ir didžiosios žiniasklaidos kasdien tiražuojamos panikos pandemijos metu, jis papildo bendrą paveikslą šimtmetį kurtos nusikalstamos medicininės diktatūros, šiandieną įstūmusios žmoniją į neregėto masto susirgimų augimo, ekonominę ir socialinę krizę.

Būsime dėkingi už jūsų nuomonę, pastabas ir pastebėtas klaidas. Rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt arba telefonu +370 698 20707 paskambinkite leidyklos vadovui Petrui Jonušui, iš anksto dėkojame.

Vaizdo įrašo originalas: https://go2.thetruthaboutvaccines.com/docuseries/episode-1/

Likusias dokumentinio mini serialo serijas anglų kalba galite įsigyti čia: https://go2.thetruthaboutvaccines.com/docuseries/order/

Mini serialo vertimą į rusų kalbą galite žiūrėti čia: https://www.youtube.com/watch?v=zTVMtZNp2j8&list=PLH-g2zvVDEaYPmPYpST3310Nt21NkQ02j&index=1


10 filmas.

Kaip nemirti – dr. Gregerio tuzinas [10] [8:34]

https://rumble.com/v1r20oq-kaip-nemirti-dr.-gregerio-tuzinas-10.html

Ar žinote, kad valgantiems pilnavertį augalinį maistą visiškai nebūtini gyvulinės kilmės maisto produktai – mėsa, žuvis, pienas ar kiaušiniai?

Daugelis mokslinių tyrimų įrodo, kad pilnavertė neperdirbto augalinio maisto dieta mažina riziką susirgti ar netgi išgydo širdies bei kraujagyslių ligas, taip pat vėžį ir diabetą, o šio mitybos principo besilaikantys žmonės sudaro pasaulio ilgaamžiškiausių žmonių grupę. Be to, augalinio maisto auginimas turi gerokai mažesnį neigiamą poveikį aplinkai, negu gyvulinių produktų gamyba.

Vaizdo įrašo autorius Dr. Michaelas Gregeris (tariama – Maiklas Greigeris) yra gydytojas mitybos specialistas, „New York Times“ bestselerių autorius ir pelno nesiekiančios organizacijos NutritionFacts.org steigėjas – jau 26 metus pats nevalgo jokio gyvulinio maisto, puikiai jaučiasi ir intensyviai darbuojasi visuomenės sveikatos srityje.

Dr. M. Gregerio knygą „How not to die“ („Kaip nemirti“) galite nusipirkti čia: https://www.knygos.lt/lt/knygos/how-not-to-die-pd50/

Dr. M. Gregerio kasdieninio tuzino telefonų programėles galite atsisiųsti čia:

iPhone:

https://apps.apple.com/us/app/dr-gregers-daily-dozen/id1060700802

Android:

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.nutritionfacts.dailydozen&hl=lt&gl=US

Originalų vaizdo įrašą galite žiūrėti čia: https://www.youtube.com/watch?v=g0UmVKA-4F8

Išvertė ir lietuviškai įgarsino „Versmės“ leidykla. Tai 10-asis „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašas, vaizdo įrašų dalinimosi platformose „Dailymotion“ ir „YouTube“ paskelbtas 2021 m. kovo 12 d. Šio vaizdo kanalo įrašai taip pat skelbiami leidyklos tinklapyje https://www.versme.lt/vaizdo_kanalas.htm .

Visą filmo garso takelio tekstą galite skaityti čia: https://versme.lt/10_filmas_tekstas.html .

Būsime dėkingi už jūsų nuomonę, pastabas ir pastebėtas klaidas, taip pat už pasiūlymus, kokius visuomenei aktualius filmus, įgarsintus lietuviškai, norėtumėte pamatyti „Versmės“ leidyklos vaizdo kanale. Rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt arba telefonu +370 698 20707 paskambinkite leidyklos vadovui Petrui Jonušui, iš anksto dėkojame.


9.2 filmas.

Tiesa apie vėžį: Vėžio pandemija, 2 serija, 2 dalis [9.2] [29:08]

https://dai.ly/x7zsvpc

Tai yra 2-oji iš septynių filmo „Tiesa apie vėžį: Vėžio pandemija – Vaisto paieška... tęsiasi“ serijų, jos 2-oji dalis „Imunitetas – jūsų pirmoji gynybos linija“ apie tai, kad vienintelis ilgalaikis būdas išgydyti vėžį yra stipri imuninė sistema.

Ar žinojote, kad:

 • Radioterapija ir chemoterapija silpnina imuninę sistemą ir sukelia metastazes,
 • Vėžio medicininis kompleksas yra sukurtas uždirbti pinigus iš vėžio – milijardinė ir trilijoninė pasaulinė vėžio industrija yra paremta godumu ir pinigais, ir tai yra pagrindiniai jos tikslas,
 • Nors yra paskelbta tūkstančiai mokslinių tyrimų, kurie įrodo neabejotiną natūralaus vėžio gydymo efektyvumą, kodėl mes apie juos taip mažai žinome?
 • Skydliaukės hormonų disbalansas ir vadinamieji ksenoestrogenai – insekticidai, pesticidai, fungicidai – kaupiasi organizme visą gyvenimą ir turi didelę įtaką vėžio atsiradimui,
 • Cheminiai maisto priedai, konservantai, dažikliai, skonikliai, plastifikatoriai, taip pat GMO – genetiškai modifikuotas maistas – sutrikdo imuninę sistemą ir padaro jūsų kūną silpnesnį vėžiui,
 • Sveikata yra vidinis-išorinis reiškinys – esate sveikas viduje ir išorėje, jei turite gerą imuninę sistemą, gerą mitybą, gerai veikiančius detoksikacijos organus – kepenis, inkstus, storąją žarną, odą – jūs galite tiesiog „maudytis“ mikrobuose, virusuose – išliksite sveikas, nesusirgsite.
 • Vakcinose esantys toksinai, patekę į kūną vakcinavimo metu, gali sutrikdyti imuninę sistemą, ir gali būti vienas faktorių, sukeliančių vėžį.  

Todėl kiekvienas žmogus turi sąmoningai pasirinkti: arba kasdien maitinti savo imuninę sistemą ir ją stiprinti, arba maitinti vėžį ir jį stiprinti.

Ir svarbiausia – jus gydo ne gydytojas, o organizmo imuninė sistema – ir tai yra vienintelis dalykas, kuris jus gydo!

Filmo autorius amerikietis Ty‘us Bollingeris šį filmą (2014 m.) sukūrė po to, kai per palyginti trumpą laiką nuo vėžio mirė septyni jo artimieji – tėvas, abu seneliai, močiutė, dėdė, pusbrolis ir mama. Nepaprastai sukrėtusi mamos mirtis ir buvo tas paskutinis lašas, „perpildęs stiklinę“, paskatinęs neatidėliojant savarankiškai ieškoti alternatyvių natūralių būdų, kaip užkirsti kelią modernios medicinos neįveikiamai vėžio pandemijai.

Šioje 2-ojoje filmo serijoje, jos 2 dalyje, pateikiami šie interviu:

su dr. Roby‘iu Mitchellu, 00:00

su Chrisu Warku, 01:57

su dr. Francisco Contrerasu, 02:50

su dr. Rashidu Buttaru, 03:14

su Mike‘u Adamsu, 03:35

su dr. Véronique Desaulniers, 04:03

su dr. Davidu Brownsteinu, 05:20

su dr. Liegh Erin Connealy, 07:36

su dr. Roby‘iu Mitchellu, tęsinys, 08:27

su dr. Patricku Quillinu, 13:20

su dr. Jamesu Forsythe‘u, 14:06

su dr. Roby‘iu Mitchellu, tęsinys, 14:50

su dr. Robertu Scottu Bellu, 18:18

su dr. Patricku Quillinu, tęsinys, 20:57

su dr. Sherri Tenpenny, 22:22

su pasveikusiu nuo vėžio pacientu Wayne‘u Feltzu, 25:23

Išvertė ir lietuviškai įgarsino „Versmės“ leidykla. Tai 9-asis „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašas, vaizdo įrašų dalinimosi platformoje „Dailymotion“ paskelbtas 2021 m. kovo 9 d. Šio vaizdo kanalo įrašai taip pat skelbiami leidyklos tinklapyje https://www.versme.lt/vaizdo_kanalas.htm .

Visą filmo garso takelio tekstą galite skaityti čia: https://versme.lt/9.2_filmas_tekstas.html .

Šį vaizdo įrašą skelbiame Lietuvoje ir visame pasaulyje jau metus trunkančios COVID-19 tironijos ir didžiosios žiniasklaidos kasdien tiražuojamos panikos pandemijos metu, jis papildo bendrą paveikslą šimtmetį kurtos nusikalstamos medicininės diktatūros, šiandieną įstūmusios žmoniją į neregėto masto susirgimų augimo, ekonominę ir socialinę krizę.

Būsime dėkingi už jūsų nuomonę, pastabas ir pastebėtas klaidas, taip pat už pasiūlymus, kokius visuomenei aktualius filmus, įgarsintus lietuviškai, norėtumėte pamatyti „Versmės“ leidyklos vaizdo kanale. Rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt arba telefonu +370 698 20707 paskambinkite leidyklos vadovui Petrui Jonušui, iš anksto dėkojame.


9.1 filmas.

Tiesa apie vėžį: Vėžio pandemija, 2 serija, 1 dalis [9.1] [36:45]

https://dai.ly/x7zsuv1

Tai yra 2-oji iš septynių filmo „Tiesa apie vėžį: Vėžio pandemija – Vaisto paieška... tęsiasi“ serijų, jos pirmoji dalis „Imunitetas – jūsų pirmoji gynybos linija“ apie tai, kad vėžys, visų pirma, yra nusilpusios žmogaus imuninės sistemos problema.

Ar žinojote, kad:

 • Kiekvieno sveiko žmogaus organizme kasdien susidaro milijonai vėžinių ląstelių, kurias atpažįsta ir neutralizuoja imuninė sistema, todėl bet kokia gera sveikatingumo priemonė, stiprinanti imunitetą, kartu yra priešvėžinė priemonė,
 • Toksinai, kurie įsiveržia į jūsų kūną, ar tai būna per vakcinas, ar su chemikalais užterštu bei genetiškai modifikuotu maistu – koks bebūtų toksinų šaltinis, jie sutrikdo imuninę sistemą ir padaro jūsų kūną silpnesnį vėžiui,
 • Pesticidais, kitais chemikalais, sunkiaisiais metalais ir kitais teršalais apnuodytas maistas, neigiamos emocijos ir baimė silpnina imunitetą ir didina vėžio susirgimo riziką,
 • Cukrus ne tik maitina vėžį, bet ir esmingai silpnina imunitetą: išgėrę vieną nedidelę skardinę kokakolos, kurioje yra iki 10 šaukštelių cukraus, jūs 4-ioms valandoms atjungiate 50 proc. savo imuninės sistemos!
 • Didžioji dalis –  80 proc. – žmogaus imuninės sistemos yra žarnyno gleivinėje, tad taisyklingas maitinimasis ir žarnyno priežiūra yra esminiai gero imuniteto palaikymo ir stiprinimo faktoriai.

Todėl kiekvienas žmogus turi sąmoningai pasirinkti: arba kasdien maitinti savo imuninę sistemą ir ją stiprinti, arba maitinti vėžį ir jį stiprinti.

Ir svarbiausia – jus gydo ne gydytojas, o organizmo imuninė sistema – ir tai yra vienintelis dalykas, kuris jus gydo!

Filmo autorius amerikietis Ty‘us Bollingeris šį filmą (2014 m.) sukūrė po to, kai per palyginti trumpą laiką nuo vėžio mirė septyni jo artimieji – tėvas, abu seneliai, močiutė, dėdė, pusbrolis ir mama. Nepaprastai sukrėtusi mamos mirtis ir buvo tas paskutinis lašas, „perpildęs stiklinę“, paskatinęs neatidėliojant savarankiškai ieškoti alternatyvių natūralių būdų, kaip užkirsti kelią modernios medicinos neįveikiamai vėžio pandemijai.

Šioje 2-ojoje filmo serijoje, jos 1 dalyje, pateikiami šie interviu:

su dr. Rashidu Buttaru, 01:58

su dr. Benu Johnsonu, 02:32

su dr. Sunilu Pai, 04:32

su dr. Bradfordu S. Weeksu, 05:25

su dr. Davidu Brownsteinu, 07:26

su dr. Keithu Scottu-Mumby‘iu, 08:59

su K. C. Craichy‘iu, 11:27

su dr. Rashidu Buttaru, tęsinys, 13:20

su dr. Patricku Quillinu, 14:58

su dr. Roby‘iu Mitchellu, 15:14

su dr. Davidu C. Jockersu, 17:20

su Robertu G. Wrightu, 19:21

su Suzanne‘a Somers, 20:32

su Burtonu Goldbergu, 21:29

su A. J. Laniganu, 22:41

su dr. Tony‘iu Jimenezu, 27:30

su A. J. Laniganu, tęsinys, 32:28

su dr. Véronique Desaulniers, 34:48

su Robertu G. Wrightu, tęsinys, 36:10

Išvertė ir lietuviškai įgarsino „Versmės“ leidykla. Tai 9-asis „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašas, vaizdo įrašų dalinimosi platformoje „Dailymotion“ paskelbtas 2021 m. kovo 9 d. Šio vaizdo kanalo įrašai taip pat skelbiami leidyklos tinklapyje https://www.versme.lt/vaizdo_kanalas.htm.

Visą filmo garso takelio tekstą galite skaityti čia: https://versme.lt/9.1_filmas_tekstas.html.

Šį vaizdo įrašą skelbiame Lietuvoje ir visame pasaulyje jau metus trunkančios COVID-19 tironijos ir didžiosios žiniasklaidos kasdien tiražuojamos panikos pandemijos metu, jis papildo bendrą paveikslą šimtmetį kurtos nusikalstamos medicininės diktatūros, šiandieną įstūmusios žmoniją į neregėto masto susirgimų augimo, ekonominę ir socialinę krizę.

Būsime dėkingi už jūsų nuomonę, pastabas ir pastebėtas klaidas, taip pat už pasiūlymus, kokius aktualius filmus, įgarsintus lietuviškai, norėtumėte pamatyti „Versmės“ leidyklos vaizdo kanale. Rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt arba telefonu +370 698 20707 paskambinkite leidyklos vadovui Petrui Jonušui, iš anksto dėkojame.


8 filmas.
Cinkas prieš  COVID-19 [8] (22:20)

https://rumble.com/v1r1ztc-cinkas-prie-covid-19-8.html

Yra sukaupta nemažai mokslinių duomenų, kad didesnis sergamumas COVID-19 yra susijęs su cinko trūkumu orgnizme.  

Barselonoje 2020 m. spalio mėnesį atliktas mokslinis tyrimas atskleidė, kad „cinkas subalansuoja imuninius atsakus ir taip pat turi įrodytą tiesioginį antivirusinį poveikį prieš kai kuriuos virusus, jo nepakankamumas yra dažna problema senyvų ar lėtinėmis ligomis sergančių asmenų tarpe.“

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2020.10.07.20208645v1

Analogiškas Indijoje atliktas tyrimas įrodė, kad „pacientai su rimtu COVID-19 sergamumu turėjo reikšmingai žemesnius cinko lygius palyginus su sveikais kontroliniais žmonėmis; cinko trūkumas stabdo imuninę veiklą.“

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32920234/

Susipažinus su šiame vaizdo įraše pateikta informacija, kyla natūralus klausimas – kodėl visuomeni pirmiausia nepaaiškinus apie akivaizdų ryšį tarp cinko trūkumo organizme ir didesnio segamumo COVID-19 bei nepaskatinus vartoti daugiau cinko turinčio maisto ir nebrangių cinko papildų, beatodairiškai skubama brukti vakcinas kaip vienintelę alternatyvos neturinčią imuniteto stiprinimo priemonę?

Šio įrašo autoriaus dr. Johno Campbello didelio populiarumo ir lankomumo susilaukęs vaizdo kanalas Dr. John Campbell „YouTube“ platformoje, kuriame siekiama visapusiškai lavinti visuomenę medicinos klausimais, 2021 m. vasarį turėjo 895 tūkst. prenumeratorių, o šis originalus vaizdo įrašas – daugiau kaip 880 tūkst. peržiūrų ir 20 tūkst. patiktukų:

 https://www.youtube.com/watch?v=aIvRR_y5i-k .

Visą filmo garso takelio tekstą, papildomus paaiškinimus ir nuorodas rasite čia: https://versme.lt/8_filmas_tekstas.html.

Išvertė ir lietuviškai įgarsino „Versmės“ leidykla. Tai 8-asis „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašas, paskelbtas 2021 m. vasario 18 d. Visi šio kanalo įrašai taip pat skelbiami leidyklos tinklapyje https://www.versme.lt/vaizdo_kanalas.htm.

Būsime dėkingi už jūsų išsakytą nuomonę ir pastabas, taip pat pasiūlymus, kokius filmus, įgarsintus lietuviškai, norėtumėte pamatyti „Versmės“ leidyklos vaizdo kanale. Rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt, iš anksto dėkojame.


7 filmas.
Naujasis (ne)normalumas
[7] (53:13 min.)

https://dai.ly/x7z9vv0

„Naujasis (ne)normalumas“ – tai mums visiems numatomas ateities pasaulis su griežtomis tironiškomis taisyklėmis, valdomas centralizuotos totalitarinės valstybės. Ar tai įmanoma? Ar tai jau vyksta? Ar to norime? Ar galime ir privalome tam pasipriešinti?

Klauso Schwabo, Pasaulio ekonomikos forumo Davose įkūrėjo nuomone „žmonės daro prielaidą, kad po pandemijos paprasčiausiai grįšime į seną, gerą pasaulį, kurį turėjome ir viskas vėl bus normalu. Ne, to nebus!“

Filme atskleidžiama, kad to paties Pasaulio ekonomikos forumo renginyje „Įvykis 201“ (Event 201), vykusiame 2019 m. spalio mėnesį – t.y. prieš penkis mėnesius iki tikrosios pandemijos paskelbimo 2020 m. kovo 11-ąją (!) – prie apskrito stalo buvo aptariamas ir repetuojamas koronaviruso sukeltos pasaulinės pandemijos scenarijus.

Taip pat tiesiog neįtikėtina tai, kad visoms pasaulio valstybėms dėl pandemijos suvaržymų patiriant neregėtus nuostolius ir ekonomikos nuosmukį, vien tik nuo 2020 metų pradžios iki rugpjūčio mėnesio septyni Silicio slėnio technologijų gigantai savo rinkos vertę padidino beveik du su puse trilijono dolerių, iš kurių vien Microsoft korporacijai atiteko 400 milijardų.

Filmo autorė žurnalistė Vanessa Beeley , originalų vaizdo įrašą galite žiūrėti čia: https://lbry.tv/@vanessabeeley:6/new-normal:8 .

Išvertė ir lietuviškai įgarsino „Versmės“ leidykla. Tai 7-asis „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo filmas, vaizdo įrašų dalinimosi platformoje „Dailymotion“ paskelbtas 2021 m. vasario 12 d.

Visą filmo garso takelio tekstą, papildomus paaiškinimus ir nuorodas rasite čia: https://versme.lt/7_filmas_tekstas.html.

Versdama ir garsindama filmus viešoji įstaiga „Versmės“ leidykla nesiekia komercinės naudos. Visas paaukotas lėšas už mūsų skelbiamus vaizdo įrašus, jeigu tokias gautume, pervesime filmų, kuriuos verčiame, autoriams ir (ar) turtinių autorinių teisių turėtojams, o jei nepavyktų to padaryti, grąžinsime aukotojams.

Visus „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo filmus galite rasti https://versme.lt/vaizdo_kanalas.htm . Rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt , iš anksto dėkojame.


6 filmas.
Tiesa apie vėžį: Vėžio pandemija, 1 serija
[6] (58:51 min.)

https://dai.ly/x7yzoc1

Tai yra pirmoji septynių dalių pasakojimo dalis „Vaisto paieška“ apie šiuo metu įsigalėjusių trijų pagrindinių oficialiosios medicinos vėžio gydymo būdų – chemoterapijos, radioterapijos ir chirurgijos – neefektyvumą ir alternatyvių vėžio gydymo būdų paiešką.

Kodėl gydytojai vaistais gydo ligų simptomus, vietoj to, kad išsiaiškintų ir pašalintų tų ligų priežastis? Juk auglys yra tik vėžio simptomas, o ne jo priežastis. Filme ieškoma atsakymų, kodėl prieš maždaug 100 metų – 20-ojo amžiaus pradžioje – vėžiu sirgo tik 3 proc. amerikiečių, o šiuo metu Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis tikimybės sulaukti vėžio diagnozės ir vėliau nuo to mirti turi kas antras vyras ir kas trečia moteris? Kodėl taip drastiškai padidėjo ir nuolat didėja šie tragiški skaičiai, jeigu šiuolaikinės modernios medicinos taikomi gydymo būdai ir mokslinių tyrimų išvados yra teisingi ir vis tobulesni?

Filmo autorius amerikietis Ty‘us Bollingeris šį filmą sukūrė po to, kai per palyginti trumpą laiką nuo vėžio mirė jo tėvas, abu seneliai, močiutė, dėdė, pusbrolis ir mama. Nepaprastai sukrėtusi mamos mirtis ir buvo tas paskutinis lašas, „perpildęs stiklinę“, paskatinęs neatidėliojant savarankiškai ieškoti alternatyvių natūralių būdų, kaip užkirsti kelią šiai modernios medicinos neįveikiamai vėžio pandemijai. Pirmiausia autorius ėmėsi rašyti ir 2006-aisiais išleido didelio populiarumo susilaukusią knygą apie natūralius vėžio gydymo būdus „Vėžys: praplėskite mąstymą“, susilaukusią net 6-ių pakartotinių laidų ir 150 tūkst. egzempliorių tiražo („ Cancer: Step Outside the Box“, https://www.amazon.com/Cancer-Outside-Ty-M-Bollinger/dp/0978806506#ace-g4993291862), o vėliau – 2014-aisiais – su bendraminčiais sukūrė šį septynių dalių filmą, kurio peržiūrų skaičius artėja prie milijono.

Rinkdamas vaizdo medžiagą filmui, autorius su operatoriumi išvyko į penkias savaites trukusią kūrybinę kelionę po Jungtines Amerikos Valstijas – skrido į Atlantą, važiavo palei rytinę pakrantę į Kolumbiją Pietų Karolinoje, tada į Šiaurės Karoliną, vėliau iš ten nuskrido į San Diegą, nukeliavo penktuoju greitkeliu Kalifornijoje į Los Andželą, iš ten nuvažiavo į Las Vegasą, nuskrido į Čikagą, vėliau vėl atgal į Teksasą, į Amarilą, vėl į Teksasą, atgal į Orlandą, į Kanzaso Sitį, į Niujorką ir vėl atgal į Teksasą, ir ėmė interviu iš aplankytų garsių vėžio žinovų.

Šioje 1-ojoje filmo dalyje pateikiami šie interviu:
su G. Edwardu Griffinu, 05:21
su  dr. Roby‘iu Mitchellu, 09:57
su dr. Keithu Scottu-Mumby‘iu, 14:12
su Burtonu Goldbergu, 16:48
su dr. Robertu Scottu Bellu, 18:30
su K. C. Craichy‘iu, 22:58
su dr. Rashidu Buttaru, 25:00
­su dr. Véronique Desaulniers, 29:31
su Websteriu Kehru, 30:48
su Ianu Jacklinu, 32:05
su Chrisu Warku, 32:55
su dr. Liegh Erin Connealy, 34:42
su dr. Patricku Quillinu, 39:53
su dr. Linda Isaacs, 46:27
su Websteriu Kehru, antra interviu dalis, 47:14
su dr. Irvinu Sahniu, 47:28
su Mike‘u Adamsu, 49:16
su pasveikusia nuo vėžio paciente Kelly, 53:43


Išvertė ir lietuviškai įgarsino „Versmės“ leidykla. Tai 6-asis „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašas, paskelbtas vaizdo įrašų dalinimosi platformoje „Dailymotion“ 2021 m. sausio 29 d. Visi šio vaizdo kanalo įrašai taip pat skelbiami leidyklos tinklapyje https://www.versme.lt/vaizdo_kanalas.htm.

Visą filmo garso takelio tekstą, papildomus paaiškinimus ir nuorodas rasite čia: https://versme.lt/6_filmas_tekstas.html.

Šį vaizdo įrašą skelbiame Lietuvoje ir visame pasaulyje didžiosios žiniasklaidos kasdien tiražuojamo COVID-19 melo ir panikos pandemijos metu, jis papildo bendrą paveikslą šimtmetį kurtos nusikalstamos medicininės diktatūros, šiandieną įstūmusios žmoniją į neregėto masto ekonominę ir socialinę krizę.

Versdami ir garsindami filmus nesiekiame pelno ar komercinės naudos. Visas paaukotas lėšas už mūsų leidyklos skelbiamus vaizdo įrašus, jeigu tokias gautume, pervesime filmų, kuriuos verčiame, autoriams ir (ar) turtinių autorinių teisių turėtojams, o jei nepavyktų to padaryti, grąžinsime aukotojams.

Būsime dėkingi už jūsų nuomones, pastabas ir pastebėtas klaidas, taip pat už pasiūlymus, kokius visuomenei aktualius filmus, įgarsintus lietuviškai, norėtumėte pamatyti „Versmės“ leidyklos vaizdo kanale. Rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt, iš anksto dėkojame.


5 filmas.
Pakartotinai susirgti COVID-19 – neįmanoma.  
[5] (18:39 min.)

https://www.youtube.com/watch?v=WVqfYGcG2EI

Įrašą taip pat galima pasižiūrėti „Dailymotion“ vaizdo platformoje https://www.dailymotion.com/video/x7ynj47.

Visą filmo garso takelio tekstą, papildomus paaiškinimus ir nuorodas rasite čia: https://versme.lt/5_filmas_tekstas.html.

Šiame vaizdo įraše aptariamas mokslinis straipsnis „Persirgtas SARS-CoV-2 užsikrėtimas yra siejamas su apsauga nuo simptominio pakartotinio užsikrėtimo“, 2021 m. sausio 6 d. paskelbtas Jungtinės Karalystės leidinyje „Infekcijos žurnalas“ („Journal of Infection“), šio straipsnio nuoroda: https://www.journalofinfection.com/action/showPdf?pii=S0163-4453%2820%2930781-7

Straipsnyje aprašomo mokslinio tyrimo, atlikto šiaurės Anglijoje ir aprėpusio daugiau kaip 11 tūkst. sveikatos apsaugos darbuotojų grupę, autoriai nustatė, kad 2-osios COVID-19 bangos metu 2020 m. rudenį nepavyko aptikti nei vieno pakartotinai užsikrėtusio sveikatos apsaugos darbuotojo, sirgusio 1-osios bangos metu 2020-ųjų pavasarį. „Mes neradome jokių simptominių pakartotinių užsikrėtimų mūsų tirtoje sveikatos apsaugos darbuotojų grupėje“, – savo straipsnyje rašo mokslinio tyrimo autoriai.

Šio įrašo autorius dr. Johnas Campbellas yra buvęs slaugos dėstytojas ir greitosios pagalbos slaugytojas iš Anglijos. Didelio populiarumo ir lankomumo susilaukęs jo vaizdo kanalas Dr. John Campbell „YouTube“ platformoje, kuriame siekiama visapusiškai lavinti visuomenę medicinos klausimais, 2021 m. sausio pradžioje turėjo 859 tūkst. prenumeratorių,  o šis originalus vaizdo įrašas – daugiau kaip 270 tūkst. peržiūrų ir 8 tūkst. patiktukų.

Išvertė ir lietuviškai įgarsino „Versmės“ leidykla. Tai 5-asis „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašas, paskelbtas 2021 m. sausio 12 d. Visi šio kanalo įrašai taip pat skelbiami leidyklos tinklapyje https://www.versme.lt.

Būsime dėkingi už jūsų nuomones ir pastabas, taip pat pasiūlymus, kokius filmus, įgarsintus lietuviškai, norėtumėte pamatyti „Versmės“ leidyklos vaizdo kanale. Rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt, iš anksto dėkojame.


4 filmas.

Mes judame link medicininės diktatūros! [4] (23:17 min.)

https://www.dailymotion.com/video/x7yjxc7

Visą filmo garso takelio tekstą, papildomus paaiškinimus ir nuorodas rasite čia: https://versme.lt/4_filmas_tekstas.html.

Kviečiame žiūrėti dr. Beno Tapperio – Omahoje (Nebraskos valstija) gyvenančio chiropraktikos gydytojo pasisakymą Omahos miesto tarybos posėdyje 2020-ųjų spalio mėnesį. B. Tapperis aktyviai reiškiasi sveikatingumo, chiropraktikos ir informacijos apie vakcinų keliamą žalą srityse. Prasidėjus COVID-19 pandemijai, B. Tapperis skiria daug dėmesio kvėpavimo kaukių dėvėjimo problematikai. Daugiau apie B. Tapperį skaitykite https://www.thewellnesspointe.com/dr-ben-tapper/

Išvertė ir lietuviškai įgarsino „Versmės“ leidykla.

Šis 4-asis „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašas, paskelbtas 2021 01 07, yra viešinamas Dailymotion platformoje. Šią necenzūruojamą vaizdo įrašų platformą renkamės vietoje populiaresnės, bet, deja, pastaruoju metu akylai leftistų (neokomunistų) cenzūruojamos „YouTube“ platformos, aktyviai iš viešosios erdvės trinančios tiesą ir teisingą informaciją apie mokslinius tyrimus bei žmonių nuomones apie tikrąsias COVID-19 ligos priežastis ir efektyvius šios ligos išvengimo bei gydymo būdus, oponuojančius neteisėtiems karantininiams ribojimams, represijoms, žmogaus teisių ir konstitucijos pažeidimams bei dominuojančiai leftistinei propagandai.

Esame įsitikinę, kad „YouTube“ cenzorių elgesys yra neatsakingas ir pavojingas visuomenei, nesuderinamas su demokratijos principais, kelia pavojų žmonių sveikatai, nes neteisėtai riboja teisingą informaciją ir taip trukdo greičiau įveikti COVID-19 ligą ir su ja susijusius pamatinių žmogaus teisių ir įstatymų pažeidimus.

Dr. B. Tapperio ir jo bendraminčių drąsi ir atsakinga pilietinė pozicija, nukreipta į sveikesnę ir teisingesnę visuomenę, yra įkvepianti. Tikimės, kad ir Lietuvoje atsiras daugiau drąsių ir atsakingų žmonių, kurie viešai ir aiškiai pasakys jiems žinomą tiesą apie žmonių, visuomenės sveikatos gerinimo ir ligų išvengimo bei gydymo būdus.

Maloniai lauksime Jūsų nuomonių, atsiliepimų, taip pat pasiūlymų, kokius užsienio autorių filmus norėtumėte pamatyti įgarsintus lietuviškai. Rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt, iš anksto dėkojame.


3 filmas.
Apie kvėpavimo kaukių žalą nėščiosioms, vaikams ir mums visiems – mokslas ir istorija [3] (53:36 min.)

https://www.dailymotion.com/video/x7yige3

>

Visą filmo garso takelio tekstą, papildomus paaiškinimus ir nuorodas rasite čia: https://versme.lt/3_filmas_tekstas.html.

Šiame „Versmės“ leidyklos išverstame ir lietuviškai įgarsintame filme, pasitelkus mokslinius tyrimus, gvildenamas daug diskusijų visuomenėje keliantis kvėpavimo kaukių dėvėjimo klausimas, aptariama apsauginių kvėpavimo kaukių naudojimo medicinoje istorija, jų išpopuliarėjimas 2020 metais COVID-19 pandemijos metu, pateikiami moksliniai duomenys, paneigiantys kvėpavimo kaukių efektyvumą bei atskleidžiantys jų keliamą pavojų nėščiosioms, vaikams ir mums visiems.

Filmo autorius Shawnas Stevensonas - didelio populiarumo susilaukusios autorinės laidos „The Model Health Show“ kūrėjas ir vedėjas - kas savaitę išleidžiamuose šios laidos epizoduose išsamiai aptaria įvairius sveikatingumo aspektus.
Paskelbta „Versmės“ leidyklos tinklapyje www.versme.lt 2020 m. gruodžio 22 d.

„Versmės“ leidykla šį filmą vaizdo platformoje „Dailymotion“ paskelbė po to, kai šis filmas, 2020 m. gruodžio 15 d. paskelbtas „YuoTube“ platformoje, šios platformos administratorių 2020 m. gruodžio 19 d. buvo ištrintas.

Iš dalies pakeitę pavadinimą, šį filmą 2020-12-31 į ,„Dailymotion“ platformą taip pat įkėlė portalas ekspertai.eu: https://www.dailymotion.com/video/x7yemxb


2 filmas Kaukės medicinoje – mokslas ir istorija [2] (53:36 min.), paskelbtas
https://www.youtube.com/watch?v=20N7CU-HPPU 2020 m. gruodžio 19 d. iš „YouTube“ buvo pašalintas, ir šios vaizdo įrašų dalinimosi platformos administratorius atsiuntė tokį pranešimą:

„Šis vaizdo įrašas pašalintas, nes pažeidžiamos „YouTube“ paslaugų teikimo sąlygos.
„YouTube“ įspėjimas: Jūsų turinys pašalintas, nes pažeidė [„YouTube“] “ bendruomenės gaires (Politika: Medicininė dezinformacija). Kadangi tai pirmas kartas, paskyrai nuobaudų neskirta. Perspėjame tik vieną kartą, o šis perspėjimas liks pateiktas kanale. Jei tai nutiktų dar kartą, jūsų kanalui bus skirtas įspėjimas dėl bendruomenės gairių [ir jūs] vieną savaitę negalėsite įkelti turinio, skelbti įrašų, perduodi tiesioginių srautų ir panašiai.
Jei manote, kad suklydome, galite pateikti apeliaciją dėl šio sprendimo.“

„Versmės“ leidyklos numone, šis lietuviškai įgarsintas įrašas buvo pašalintas nepagrįstai ir neteisėtai, nes analogiškas originalus šio vaizdo įrašas anglų kalba iš „YouTube“ platformos nėra pašalintas, todėl numatome pateikti apeliaciją ir ginti savo pažeistas teises.

Po to, kai „YouTube“ šį filmą savo platformoje ištrynė, jį pakartotinai įkėlėme į necenzūruojamą platformą „Dailymotion“, maloniai kviečiame žiūrėti: Apie kvėpavimo kaukių žalą nėščiosioms, vaikams ir mums visiems – mokslas ir istorija [3] (53:36 min.) https://www.dailymotion.com/video/x7yige3.


1 filmas.
Dr. Reineris Füllmichas. Nusikaltimai prieš žmoniją [1] (48:59 min.)

https://dai.ly/x87pe3j

Šiame 2020 m. rudenį paskelbtame pranešime „Nusikaltimai prieš žmoniją“ žinomas Vokietijos teisininkas, advokatas dr. Reineris Füllmichas dalinasi savo tyrimais ir įžvalgomis apie koronaviruso krizę, plačiai naudojamų COVID-19 ligos diagnozavimo PGR testų mokslinį nepagrįstumą, nusikalstamą žinomų ekspertų ir politikų veiklą, keliančią milžinišką pavojų visai žmonijai.

Reineris Füllmichas atstovauja Vokietijos bei Kalifornijos advokatūrai. Per daugiau kaip dvidešimt penkerius metus trunkančią advokato praktiką dalyvavo ir laimėjo garsiose bylose prieš neteisėta nusikalstama veikla užsiimančias įmones, tokias, kaip pavyzdžiui, „Deutsche Bank“ – buvusį vieną didžiausių ir patikimiausių pasaulio bankų, o dabar – vieną pavojingiausių nusikalstamų organizacijų pasaulyje, „Volkswagen“ – buvusį vieną didžiausių ir patikimiausių automobilių gamintojų, pastaruoju metu pagarsėjusį dėl milžiniško dyzelino skandalo, ir „Kuehne + Nagel“ – didžiausią logistikos įmonę pasaulyje, kurią patraukė teisinėn atsakomybėn dėl daugiamilijoninio kyšininkavimo. Jis taip pat nuo 2020 m. liepos 10 d. yra vienas iš keturių Vokietijos „Koronos tiriamojo komiteto“ narių, formuluojančių kolektyvinį teismo ieškinį prieš pagrindinius pasaulinės koronaviruso krizės organizatorius.

Šis 1-aisi „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo vaizdo įrašas necenzūruojamoje vaizdo įrašų dalinimosi platformoje „Dailymotion“ pakartotinai paskelbtas 2022-02-07 po to, kai iš „YouTube“ buvo pašalintas šios platformos administratorių (per vienerius metus nuo paskelbimo 2020-12-09 iki pašalinimo 2021 m. gruodžio mėn. įrašas buvo peržiūrėtas 9 433 kartus).

Išvertė ir lietuviškai įgarsino "Versmės" leidykla. Filmo garso takelio tekstą rasite „Versmės“ leidyklos tinklalapyje https://versme.lt/1_filmas_tekstas.html/ .

Jei turėtumėte pastabų, rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt arba telefonu +370 698 20707 tiesiogiai susisiekite su leidyklos vadovu Petru Jonušu, iš anksto dėkojame.

 

 

Atgal Viršun

 

 
© „Versmės“ leidykla                                      Mums rašykite leidykla@versme.lt