lankymasis šioje svetainėje

 


Rengiama monografija „Kriukai“

Sidabrė, 2003 05 07, nr. 36 (8175)

Liepos 7–16 dienomis „Versmės“ leidykla organizuoja ekspediciją Kriukuose. Ekspedicijoje dalyvaus Lietuvos Mokslų akademijos, institutų darbuotojai, aukštųjų mokyklų dėstytojai, Šiaulių universiteto darbuotojai, Kriukų pagrindinės mokyklos direktorius V. Martinaitis, jo pavaduotoja S. Sinkevičienė, etnokultūros mokytoja L. Balčiūnienė, Rita Mikalauskienė, folkloro ansamblio vadovė, grupė vyresniųjų mokyklos moksleivių. Socialinių mokslų daktaras, istorikas, sociologas, ekonomistas, docentas Stanislovas Liučvaitis kviečia visus, ketinančius dalyvauti ekspedicijoje, pranešti tel. (8-5) 2450854 vakare arba „Versmės“ leidyklai tel. (8-5) 2130623.

Joniškio rajone yra šeši valsčiai. Apie Žagarės valsčių jau išleista monografija, ateityje bus išleistos monografijos apie visus Joniškio valsčius. Tai unikalūs leidiniai apie Lietuvos miestelius ir kaimus, istoriją nuo seniausių laikų iki mūsų dienų, kraštovaizdžio raidą, gyvenamuosius namus ir jų interjerą, kalendorinius ir šeimos papročius, kapines, bažnyčias, įžymius žmones ir t. t. 

Atgal Viršun

 

 
© „Versmės“ leidykla                                                                     Mums rašykite leidykla@versme.lt