Jūsų lankymasis šioje svetainėje

yra -as 

nuo svetainės įkūrimo 2001 11 07

 


KONKURSO „RAŠAU LIETUVOS VARDĄ“ NUGALĖTOJAI

1015-ųjų Lietuvos metinių paminėjimas 2024 m.

Skelbiame jau penkioliktą kartą vykusio kasmetinio pilietinio renginio-konkurso „Rašau Lietuvos vardą”, skirto pirmojo žinomo Lietuvos vardo paminėjimo rašytiniuose šaltiniuose atminimui, nugalėtojus.

Šių metų konkursui buvo atsiųsta 610 darbų su dailiai parašytu Lietuvos vardu, jais pasigrožėti galite ČIA. Kaip ir kasmet konkurse aktyviausiai dalyvavo jaunieji patriotai iš visos Lietuvos mokyklų bei darželių.

Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus ir jų mokytojus bei nuoširdžiai dėkojame visiems konkurso dalyviams, kūrybiškai įamžinusiems Lietuvos vardą.

Visų Jūsų atsiųsti darbai yra nuostabūs. Ačiū Jums!

2024 metų konkurso „Rašau Lietuvos vardą“ nugalėtojai

Geriausio darbo rinkimas balsuojant internetu
Vieta Darbas Balsų sk. Autorius Padėka
1 442 59

5-oji pailginta dienos grupė, auklėtoja Augustina Danevičienė, Alytaus Panemunės progimnazija.
Mūsų kūrinys, kurį pavadinome "Lietuvos vardas", pagamintas iš įvairių antrarūšių žaliavų. Mūsų darbo metu ne tik sukūrėme įdomų kūrinį, bet ir patyrėme unikalų procesą. Dekoracijos, kurias naudojome, buvo iš senų bibliotekos laikraščių, žurnalų, taip pat iš kartono nuo interaktyvios lentos įpakavimo. Šie elementai ne tik atspindi mūsų kūrybiškumą, bet ir pabrėžia mūsų įsipareigojimą tausoti gamtą. Mums labai svarbu aktyviai prisidėti prie gamtos apsaugos, siekdami palikti sveiką ir gyvą pasaulį ateinančioms kartoms.

Padėka
2 1 45 3a klasės mokinių kūrybinis darbas „MES kuriame Lietuvą“, mokytoja Rita Račiūnienė, Vilniaus Gabijos progimnazija Padėka
3 397 34 Šakių „Varpo“ mokykla, 6e klasės mokiniai. Tiksliau, šios klasės viena anglų kalbos grupė. Paskatinti mūsų anglų kalbos mokytojos, su užsidegimu gvildenome idėją, kaip užrašyti nuostabų žodį LIETUVA! Prie piešinio plušome visa grupė kartu, o savo darbo rezultatą pavadinome ,,Žydinti Lietuva“.
Kokia graži mūsų Lietuva: žaliuojantys miškai, geltoni kviečių laukai, raudonos tulpės ir aguonos... Žiedų spalvos, pievų kvapai, bičių dūzgesys... Tiesiog nuostabu! Ir visa tai sukūrė Lietuvos gamta ir drąsūs, laisvi, ištvermingi Lietuvos žmonės. O mes su pasididžiavimu galime pasakyti, kad mūsų šalis – Žydinti Lietuva!
Padėka

 

I vieta

5-oji pailginta dienos grupė, auklėtoja Augustina Danevičienė, Alytaus Panemunės progimnazija.
Mūsų kūrinys, kurį pavadinome "Lietuvos vardas", pagamintas iš įvairių antrarūšių žaliavų. Mūsų darbo metu ne tik sukūrėme įdomų kūrinį, bet ir patyrėme unikalų procesą. Dekoracijos, kurias naudojome, buvo iš senų bibliotekos laikraščių, žurnalų, taip pat iš kartono nuo interaktyvios lentos įpakavimo. Šie elementai ne tik atspindi mūsų kūrybiškumą, bet ir pabrėžia mūsų įsipareigojimą tausoti gamtą. Mums labai svarbu aktyviai prisidėti prie gamtos apsaugos, siekdami palikti sveiką ir gyvą pasaulį ateinančioms kartoms. Darbas Nr. 442. Padėka


II vieta

3a klasės mokinių kūrybinis darbas „MES kuriame Lietuvą“, mokytoja Rita Račiūnienė, Vilniaus Gabijos progimnazija. Darbas Nr. 1. Padėka


III vieta

Šakių „Varpo“ mokykla, 6e klasės mokiniai. Tiksliau, šios klasės viena anglų kalbos grupė. Paskatinti mūsų anglų kalbos mokytojos, su užsidegimu gvildenome idėją, kaip užrašyti nuostabų žodį LIETUVA! Prie piešinio plušome visa grupė kartu, o savo darbo rezultatą pavadinome ,,Žydinti Lietuva“.
Kokia graži mūsų Lietuva: žaliuojantys miškai, geltoni kviečių laukai, raudonos tulpės ir aguonos... Žiedų spalvos, pievų kvapai, bičių dūzgesys... Tiesiog nuostabu! Ir visa tai sukūrė Lietuvos gamta ir drąsūs, laisvi, ištvermingi Lietuvos žmonės. O mes su pasididžiavimu galime pasakyti, kad mūsų šalis – Žydinti Lietuva!
Darbas Nr. 397. Padėka


 

„Versmės“ leidyklos nominantai

5d klasės mokiniai, mokytoja Vilma Masaitienė, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija. Darbas Nr. 323. Padėka

Puikus pasirinkimas, puikus sprendimas, puikus rezultatas. Kas gali būti tikslingiau norint perteikti konkurso idėją.


Nuotrauka „Keturios kartos“. Nuotraukoje dukra, mama, močiutė ir promočiutė, Ančiukų grupė, Luknė Rumševičiūtė, Kauno r. Karmėlavos lopšelis-darželis „Žilvitis“. Darbas Nr. 91. Padėka
Originali idėja – keturios kartos vienodai jaučiančios savo kraštą – LIetuvą


Bastėjos klasės priešmokyklinukai, mokytoja Zita Rukšėnienė, Gedimino miesto mokykla. Darbas Nr. 291. Padėka
Vienas iš įdomiausių sprendimų. Viskas, kas pavaizduota, kas sudėliota, susiburia į vieną simbolį – širdį, o ką ji talpina savyje viskas prasminga. Puikus sprendimas.

2024 05 02

Atgal Viršun

 

 
© „Versmės“ leidykla                                                                     Mums rašykite leidykla@versme.lt