Jūsų lankymasis šioje svetainėje

yra -as 

nuo svetainės įkūrimo 2001 11 07

 


KONKURSO „RAŠAU LIETUVOS VARDĄ“ NUGALĖTOJAI

Lai mus įkvepia Lietuvos vardas

2012 m. balandžio 4 d. paskelbti pilietinio renginio-konkurso „Rašau Lietuvos vardą”, skirto paminėti tą tolimą 1009-ųjų pavasario dieną, kai kitos šalies metraštininkas parašė Lietuvos vardą Lituae, nugalėtojai. Šis konkursas vyko jau trečius metus iš eilės.
Šiemet jis buvo ypač populiarus. Atsiųsti net 528 darbai – 160 daugiau negu pernai. Kaip visada konkurse aktyviausiai dalyvavo jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikai. Nemažai šalies mokyklų ir vaikų darželių atsiuntė ne vieną, o keliolika darbų, konkursas buvo graži pilietinė akcija – pedagogai su mokiniais svarstė, kokie yra reikšmingiausi mūsų šalies simboliai, kaip juos atskleisti turimomis priemonėmis, rašė linkėjimus ir savo įsipareigojimus Lietuvai.
Labai džiaugiamės, kad tautiečiai aktyviai dalyvavo konkurse, o mes gavome puikių meile spinduliuojančių darbų. Džiugina mokymo ir ugdymo įstaigos bei žmonės, kurie šio konkurso dėka tapo tikrais leidyklos bičiuliais.
Sveikiname konkurso nugalėtojus ir labai dėkojame visiems jo dalyviams. Patikėkite, leidyklos darbuotojams, vadovaujamiems šio konkurso koordinatorės Vaidos Dževečkaitės, projekto vadovo Andriaus Biziulevičiaus ir dizainerės Onos Liugailienės, buvo labai sunku išrinkti geriausius darbus. Kone visi buvo verti apdovanojimų – vieni už nuoširdumą, išradingumą, netikėtų medžiagų panaudojimą, kiti – už meniškumą, originalias idėjas, pasiūlytus naujus šalies simbolius. Todėl visiems nuoširdžiai dėkojame ir visus apdovanojame „Versmės“ leidyklos garbės raštais, o laimėtojus – leidyklos ir konkurso globėjų prizais bei padėkos raštais. 

Konkurso „Rašau Lietuvos vardą“ organizatorių išrinkti laimėtojai:

I AMŽIAUS GRUPĖ, KURIOJE RUNGĖSI DARŽELINUKAI IR PIRMŲ KLASIŲ MOKINIAI

Ukmergės Pašilės pagrindinės mokyklos 4 klasės mokinių kolektyvinis darbas Nr. 3. Mokytojos Lina Pežinskienė ir Rima Mackevičienė.

Vilniaus vaikų lopšelio-darželio „Vaidilutė“ auklėtinių kolektyvinis darbas Nr. 143. Vyr. auklėtoja Nijolė Grigaitienė.

Šiaulių rajono Kužių vaikų lopšelio-darželio „Vyturėlis“ priešmokyklinės grupės auklėtinių kolektyvinis darbas Nr. 160. Logopedė Gitana Tarasevičienė.

II AMŽIAUS GRUPĖ, KURIOJE RUNGĖSI ANTRŲ–ŠEŠTŲ KLASIŲ MOKINIAI

Panevėžio „Žemynos“ pagrindinės mokyklos 6a klasės mokinės Gretos Levickytės darbas Nr. 141. Klasės auklėtoja Irena Norkūnaitė.

Vilniaus „Žėručio“ pradinės mokyklos 1–4 klasių mokinių kolektyvinis darbas Nr.195.

Vilniaus šv. Kristoforo progimnazijos 4c klasės mokinių Mato Grašio, Julijos Mikalionytės, Gretos Mikelionytės, Evelinos Platkauskaitės, Elenos Sirgėdaitės ir Emilio Šmito kolektyvinis darbas Nr. 463. Mokytoja Ramunė Kunigėlienė.

III AMŽIAUS GRUPĖ, KURIOJE RUNGĖSI SEPTINTŲ IR VYRESNIŲ KLASIŲ MOKINIAI, KITI KONKURSO DALYVIAI

Vilniaus Mikalojaus Daukšos vidurinės mokyklos 8a klasės mokinio Martyno Ubavičiaus darbas Nr. 375. Technologijų mokytojas Laurynas Dapkevičius.

Lietuvos vardas buvo užrašytas Lietuvos Respublikos garbės konsulate Florencijoje, Italijoje. Darbas Nr. 387. Lietuvos vardą užrašė Asta Kriščiūnaitė.

Vilniaus „Minties“ gimnazijos 4d klasės mokinio Marko Vasilkovo darbas Nr. 437. Dailės mokytoja Laila Varnas ir lietuvių kalbos mokytoja Digna Navikienė.

 

Konkurso „Rašau Lietuvos vardą“ laimėtojai, išrinkti balsuojant internetu:

I VIETA

Tauragės rajono Eidintų kaimo bibliotekos jaunųjų skaitytojų darbelis Nr. 85.

II VIETA

Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos mokinių kolektyvinis darbelis Nr. 147.

III VIETA

Vilniaus vaikų lopšelio-darželio „Pabiručiai“ „Kiškučių“ grupės auklėtinių darbeliai Nr. 232–273.

IV VIETA

Ukmergės Pašilės pagrindinės mokyklos 4 klasės mokinių darbelis Nr. 3.

V VIETA

Vilniaus „Minties“ gimnazijos 4d klasės mokinio Marko Vasilkovo darbas Nr. 437.

VI VIETA

Mažeikių vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis“ 8 „Liūtukų“ grupės auklėtinių darbelis Nr. 311.

VII–VIII VIETAS DALINASI

Ukmergės „Šilo“ vidurinės mokyklos 1a klasės mokinių darbelis Nr. 320.

Mažeikių vaikų lopšeli-darželio „Žilvitis“ priešmokyklinės „Teatrinukų“ grupės auklėtinių kolektyvinis darbelis Nr. 230.

IX VIETA

Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazijos 1a klasės darbas Nr. 2.

 

Labiausiai patikusius darbus rinko ir savo padėkos raštais bei vardiniais prizais apdovanoja:

LR Krašto apsaugos ministerija, ministrė Rasa Juknevičienė

Panevėžio „Žemynos“ pagrindinės mokyklos 6a klasės mokinės Gretos Levickytės darbas Nr. 141. Klasės auklėtoja Irena Norkūnaitė. Laureatė apdovanoja padėkos raštu ir kitais Krašto apsaugos ministerijos įsteigtais prizais. Kaip ir pernai, krašto apsaugos ministerijos atstovai patys atvyks į mokyklą ir apdovanos nugalėtojus.

2012 04 06

Atgal Viršun

 

 
© „Versmės“ leidykla                                                                     Mums rašykite leidykla@versme.lt