Jūsų lankymasis šioje svetainėje

yra -as 

nuo svetainės įkūrimo 2001 11 07

 


KONKURSAS „RAŠAU LIETUVOS VARDĄ“ 

LAIŠKAI, ATSILIEPIMAI


Laba diena.

Labai dėkojame jums už malonų, smagų ir įdomų priėmimą. Vaikai grįžo pilni gražiausių įspūdžių. Ačiū už vaišes, kuriomis dar ir darželyje po vakarienės pasilepinome. Šiandien ryte ir vaikų tėveliai prašė padėkoti jums, nes vaikai ne tik padėkas, bet ir daugybę įspūdžių parsivežė namo. Ačiū už knygutes. Berniukai iš rankų nepaleidžia knygų apie Žalgirio mūšį, o skruzdėlytės nuotykius jau vakar prieš miegą pradėjome skaityti.
Dėkojame ir už nuorodą, kur surasti filmuką apie mūsų apsilankymą leidykloje, vakare pasakysiu tėveliams.

Su pagarba
Valdona Rimašienė lopšelio darželio "Pabiručiai" auklėtoja.


2012 m. literatūriniame žurnale vaikams „Laimiukas“ Nr.3(39) išspausdintas straipsnis apie Vilniaus „Šviesos“ pradinę mokyklą ir jos mokinius, kuriame geru žodžiu minima ir „Versmės“ leidykla bei jos patriotinė akcija kovo 9-ąją minėti Lietuvos dieną. Mokyklos ketvirtokai nufotografuoti su šiam konkursui sukurtais darbeliais.


Laba diena, mes tėveliai savo dalyvavusių atžalų, norime prabalsuoti už Eidintų kaimo bibliotekos jaunuosius skaitytojus. Nesvarbu laimėti svarbu sudalyvauti ir nepamiršt, kokioje šalyje gyvename...

Arono mama Inga, Dominyko mama Žana, Ingridos mama Jolanta, Radvilės močiutė Kristina, Gabrielės senelis Algis, Gvido mama Angelė, Regimanto tėtis Kęstas, Agnės mama Asta, Vinardo tėtis Algimantas, Akvilės mama Jovita.


Laba diena, AČIŪ už konkursą, ugdantį ne tik vaikų kūrybiškumą, bet ir pilietiškumą.

Džiaugiuosi savo aktyviais pirmokėliais ir būdama jų mokytoja negaliu už juos nebalsuoti. 1-2. Žinodama, kaip kruopščiai visi kirpo širdeles ir raideles, su kokiu entuziazmu rikiavosi bendrai nuotraukai, negaliu nebalsuoti už 319 ir 320 darbus (bendras klasės nuotraukas, patalpintas konkursinių darbų antroje dalyje).

3. Džiaugiuosi Gusto Kalesnyko kruopštumu (313 -314 darbas). Šis vaikas tikrai vertas apdovanojimo, nes visose srityse pasižymi išradingumu, kūrybiškumu, kruopštumu, kantrybe, viską visada išbaigia iki galo.

4. Ernestas Tamulis savo pomėgį konstruoti iš lego kaladėlių puikiai pritaikė konkurso temai (316 darbas).

5. Emilija Kalesnykaitė irgi sugalvojo įdomų būdą kaip užrašyti žodį LIETUVA (317 darbas). Man patiko.

6. Viltė Pavydytė buvo pirmoji, suskubusi sudalyvauti konkurse ir išdėliojusi LIETUVA iš to, ko namie turėjo daugiausia - iš puodelių. (312 darbas).

Visų konkurso dalyvių darbai savaip įdomūs, savaip gražūs, tačiau balsavau už savus. Tikiuosi, kad mano balsai bus įskaičiuoti.

Pagarbiai
Mokytoja Daiva Gudėnienė
Ukmergės „Šilo“ vidurinė mokykla, 1a klasė


Sveiki,

Likau sužavėtas mokinukų išradingumu. Tikri šaunuoliai!

Savo balsą atiduodu už Ukmergės „Šilo“ vid. m-klos 1a mokinukų darbelius (antra dalis, 312 -320 darbeliai). Džiugu, kad šie mažieji turi nuostabią, išradingą bei kūrybingą mokytoją.

Pagarbiai
Rimantas R.


Sveiki,

Noriu atiduoti savo balsą už šaunuolius ir šaunuoles iš Ukmergės „Šilo“ vid. m-klos 1a klasės (antra dalis, 312 -320 darbeliai). Jie tokie mažučiai, bet labai išradingi drauge su savo šauniausia mokytoja Daiva.

Sėkmės jiems visame kame, išradingumo, kūrybinių minčių ir neišsenkančių idėjų!

Pagarbiai
Saulė, Klaipėda


Sveiki,

Labai daug gražių darbelių įdėta. Šaunuoliai vaikučiai ir jų mokytojai.

Labiausiai patiko mažųjų iš Ukmergės „Šilo“ vid. m-klos 1a mokinukų darbeliai esantys antroje dalyje (312 -320). Atiduodu savo balsą už juos.

Pagarbiai
Smilte, Klaipėda


Laba diena,

Aš skiriu Ukmergės Pašilės pagrindinės mokyklos 4 klasės mokiniams Nr.3 -1 vietą iš pirmos dalies foto nuotraukų. Maloniai nustebino mokinių idėja iš rožinių gervelių sudėlioti mūsų šalies Lietuvos vardą. Džiugu, kad organizuojamos tokios įdomios akcijos.

Danutė


Labas vakaras,

Ačiū Jūsų leidyklai už puikų konkursą, už Lietuvos istorijos pamoką.

Balsuoju už Naujininkų vidurinės mokyklos pradinių klasių darbelius ir nuotraukas, Nr. 117, 118.

Pagarbiai Audronė Paurienė


Teksto kalba neredaguota

 

Atgal Viršun

 

 
© „Versmės“ leidykla