Jūsų lankymasis šioje svetainėje

yra -as 

nuo svetainės įkūrimo 2001 11 07

 


KONKURSAS „RAŠAU LIETUVOS VARDĄ“ 

LAIŠKAI, ATSILIEPIMAI


Laba  diena,
Šumsko pagrindinės mokyklos mokinių, jų tėvų ir dailės mokytojos vardu dėkojame konkurso „Rašau Lietuvos vardą“ organizatoriams už puiku konkurso organizavimą. Labai gerai, kad konkurso reikalavimai priimtini visiems vaikams, ne tik dailės mokyklų auklėtiniams. Be abejo, džiaugiamės užimta vieta, bet ne mažiau vertinga visa proceso eiga: noras ir apsisprendimas dalyvauti konkurse, kūryba, galimybe internete matyti savo (smagu ne tik vaikams, bet ir tėvams) ir kitų autorių darbus, savų darbų palyginimas su kitais, balsavimas ir net rezultato laukimas.

AČIŪ!

Pagarbiai
Leokadija Žukovskaja
Vilniaus r. Šumsko pagrindinės mokyklos Dailės mokytoja

2011 04 01


Laba diena Versmiečiai,

Man labai patiko Jūsų konkursas rašau Lietuvos vardą. 

Tikrai nuostabus konkursas vaikučiams. Buvo tikrai į ką akis paganyti.

Pagarbiai,
Margarita Išoraitė

2011 03 29


Mes pradinių klasių mokytojos  renkame geriausią darbą, kurį atliko visi mokyklos mokiniai.Kiekvienas vaikas nupiešė ir parašė rašinėlius apie Lietuvą kodėl ji jam tokia brangi, ant ,,lapelių" iš kurių buvo nupintas bendras vainikas. Vainikas apjuosė visus mokyklos tris aukštus, kuris parodė 1-8 klasių mokinių meilę, vienybę ir patriotiškumą.  

Manome, jog tokios akcijos padeda ugdyti patriotinius jausmus, nes kiekvienas mokinys, skirdamas gražiausius žodžius Lietuvai, piešdamas tėvynės simbolius, atskleidė savo šiltus jausmus gimtam kraštui bei prasmingai, naujoviškai užrašė žodį LIETUVA.

Vilniaus Žemynos pagrindinė mokykla;
Pradinių klasių mokytojos -15 asmenų.

2011 03 25


Visiems dalyvavusiems dėkoju už išmonę ir norą dalyvauti konkurse.

Žaviuosi visais. 

Onutė Mataitienė, Kėdainiai

2011 03 24


Aciu uz si konkursa.

Renata, 33 m.

2011 03 23


Esu Ingrida Bartkiene, palaikau visus dalyvius!

2011 03 23


Sveiki, esu Rimvydas Felinskis iš Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių vidurinės mokyklos 8a klasės. Visi darbai tikrai įdomūs, čia jums pateikiau man labiausiai patikusius.

Sekmės!

2011 03 22


Sveiki,

esu Kristina, gyvenu Anglijoje, man labai patiko 1-150.

Kristina Vyšniauskaitė

2011 03 22


Sveiki,

Dėkojame už labai prasmingą idėją - rašyti Lietuvos vardą. Vilniaus Žemynos pagrindinės mokyklos moksleiviai nuoširdžiai  dalyvavo Jūsų leidyklos organizuojamame konkurse "Rašau Lietuvos vardą". Mūsų mokyklos mokiniai savo darbeliais apjuosė pirmąjį  mokyklos aukštą, nupynė vainiką Lietuvai. Siunčiame keletą nuotraukų ir šios akcijos aprašą. Tikimės, jog pateisinome Jūsų lūkesčius.

Pagarbiai,
Genutė Aninkevičienė,
Vilniaus Žemynos pagrindinės mokyklos
Neformaliojo švietimo skyriaus vedėja

2011 03 15


Sveiki,

Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo vidurinės mokyklos mokiniai iškilmingai paminėjo LIETUVOS DIENĄ. Mergaitės piešė, o berniukai darė savo rankomis darbelius. Kelias nuotraukas siunčiame ir Jums.

Pagarbiai, socialinė pedagogė Aida Lukšienė

2011 03 15


Laba diena,

Jūsų paskelbtame konkurse dalyvaujame pirma karta. Mokiniams labai patiko tema, todėl dirbti buvo smagu ir turime nemažai darbų. Atrinkome geriau pavykusius, sugrupavome, sukomponavome ir siunčiame Jums.

Bendrai tai yra 5 - 6 klasių mokinių darbai, tik nežinome, kaip išvardyti darbų autorių pavardes?

Pagarbiai
Leokadija Žukovskaja
Vilniaus r. Šumsko pagrindinės mokyklos dailės mokytoja

2011 03 14


Laba diena,

Jau ne pirmi metai  kai mūsų mokykloje prisimename Lietuvos vardo paminėjimą istoriniuose šaltiniuose. Šiemet jungiamės į bendrą akciją "Rašau Lietuvos vardą". Pridedame nuotraukas.

Pagarbiai,
Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinės mokyklos
Direktorės pavaduotoja ugdymui Danguolė Alčauskienė

2011 03 14


Laba diena,

Džiaugiamės galėdami dalyvauti Jūsų organizuotame konkurse ir susitikime su "Versmės" leidyklos vadovu Petru Jonušu.

Kovo 9 d., atsiliepdami į leidyklos “Versmės” kvietimą, Šakių rajono Kriūkų vidurinė mokykla dalyvavo akcijoje “Rašau Lietuvos vardą”. Po dviejų pamokų visi, kas tą dieną buvo mokykloje, rinkosi pirmo aukšto koridoriuje. Čia ant grindų jau buvo patiesta ilga lyg upė popieriaus juosta. Maži ir dideli, stropuoliai ir skeptikai, suklaupę iš abiejų juostos pusių, rašėme LIETUVA. Ne tik rašėme- klūpojome prieš Tėvynę. Vienų braižas buvo įmantrus, kitų raidelės kreivos, bet daugelis šį brangų žodį parašė net po keletą kartų. Tekėjo LIETUVOS vardas per mažus pirštelius, per jau vyriškus abiturientų delnus, per metų paženklintas mokytojų rankas tarsi sraunus pavasarinis vanduo tiesiai į širdis. Duok, Dieve, kad jis ten pasiliktų, gyventų ir augtų.

Prasmingų darbų Lietuvai!

Pagarbiai,
Šakių r. Kriūkų vidurinės mokyklos
pavaduotoja ugdymui
Daiva Naujokaitienė

2011 03 14


Laba diena, konkurso "RAŠAU LIETUVOS VARDĄ" organizatoriai,

Jums rašo ir nuotraukas siunčia 6 kl.mokiniai iš Lazdijų raj. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos. Apie konkursą sužinojome iš savo lietuvių kalbos mokytojos Vilijos ir be jokių dvejonių nutarėme, kad reikia dalyvauti, nors ir nesame patys geriausi dailininkai  . Darbai nevienodai gražūs, nevienodai pastangų įdėjom, ne visi ir gabumų turim, bet visi labai mylim savo kraštą ir nenorėtume niekur iš čia išvažiuoti. Visi nutarėm, kad itin gražiai žodį LIETUVA užrašė Paulina Kastygovaitė, Laura Janulevičiūtė, Aistė Turčinavičiūtė, Andželika Pilvelytė, Kristina Dzingelevičiūtė, bet labai norim ir kitus darbukus parodyti, galbūt kaip tik tiek darbų ir reikia, kad būtų pasiektas koks nors rekordas . 

 ... jeigu mes su savo nuotraukų gausa atrodom per daug įžūlūs, atsiprašom... Kiekvienam iš mūsų savo pačių rankom parašytas žodis LIETUVA yra gražus, todėl ir norisi ne tik sau pasižiūrėti, bet ir į "platesnius vandenis" išsiųsti...

Pagarbiai, Seirijų A.Žmuidzinavičiaus gimnazijos 6 kl. 
mokinių vardu - mokyt. Vilija Urbonaitė

2011 03 13


Laba diena.

Su džiaugsmu šiemet vėl dalyvauju Jūsų skelbtame konkurse.

Lietuvos vardui parašyti - sukūriau skirtuką knygoms. Manau tai simboliška ir galima panaudoti net praktiškai.

Pasirinkau du spalvinius variantus: juodą ir violetinį. Žodis "Lietuva"  parašytas tarsi veidrodiniu atspindžiu.

Fonui pasirinkau tautinės trispalvės spalvas. Užrašas padarytas naudojant kartono raižinio atspaudą.

Prikabinu abu spalvinius variantus.

Pagarbiai
Violeta Astrauskienė

2011 03 11


Laba diena. 

Gargždų ugdymo centre ,,Naminukas" kovo 9 d. buvo paminėta LIETUVOS DIENA. Ugdytiniai su auklėtojomis kalbėjo apie Lietuvą ir įvairiai ,,užrašė" žodį LIETUVA. Norime pasidalinti auklėtojų ir vaikų kūrybiškumu, išmone. Siunčiame nuotraukas. Jų yra nemažai, todėl siunčiu 2-uose laiškeliuose.

Pagarbiai
Rima Butkuvienė,
Gargždų ugdymo centro ,,Naminukas"
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

2011 03 10


Laba diena,

Dėkojame už renginio-konkurso idėją.

Siunčiame Jonavos rajono Bukonių pagrindinės mokyklos rašytą Lietuvos vardą.

Lietuvos vardą "rašė" mokyklos mokinių taryba, 1-9 klasių mokiniai. Šeštokai su istorijos mokytoja Elena Tuzoviene Lietuvos žemėlapio formos gėlyne sudėliojo šalies pavadinimą.

Dėkojame.

Pagarbiai,
Dalia Autukienė 

2011 03 09


Laba diena,

Gavę Jūsų kvietimą, pradėjome mąstyti kaip įdomiau sudėlioti žodį Lietuva. Esame gamtosauginė mokykla, viena iš dešimties respublikos geriausiai tvarkomų aplinką bendrojo lavinimo mokyklų. Mokykla visais metų laikais skendi žalumoje, žydi gėlės. Tad žodį Lietuva "užrašėme" iš gėlių ir mergaičių besiruošiančių Kovo 11-osios minėjimui. 

Antrasis žodis Lietuva simbolizuoja Lietuvos tautos istoriją.

Pagarbiai
Triškonių pagrindinės mokyklos direktorė A. Kubilickienė

2011 03 09


Atgal Viršun

 

 
© „Versmės“ leidykla