Jūsų lankymasis šioje svetainėje

yra -as 

nuo svetainės įkūrimo 2001 11 07

 


RAŠAU LIETUVOS VARDĄ  

2010 metų konkursas – 215 darbų 
 
2014 metų konkursas – 349 darbai 
NUGALĖTOJAI      LAIŠKAI, ATSILIEPIMAI
2011 metų konkursas – 368 darbai 
NUGALĖTOJAI      LAIŠKAI, ATSILIEPIMAI
2015 metų konkursas – 250 darbų 
NUGALĖTOJAI
2012 metų konkursas – 528 darbai
NUGALĖTOJAI
      LAIŠKAI, ATSILIEPIMAI

2016 metų konkursas – 308 darbai  
NUGALĖTOJAI

2013 metų konkursas – 528 darbai  NUGALĖTOJAI

 

2017 metų konkursas – 157 darbai
NUGALĖTOJAI

Senajame metraštyje aprašant 1009-ųjų kovo 9-osios įvykius buvo pirmą kartą paminėta Lietuva. Šiemet – 2017-aisiais - sukako jau 1008-eri nuo šio pirmojo istorinio mūsų šalies paminėjimo. Maloniai kviečiame pasigrožėti šiam svarbiam įvykiui ir sukakčiai skirtam jau 8-ajam šiemet vykusiam konkursui  „RAŠAU LIETUVOS VARDĄ“ atsiųstais dalyvių darbais.

Taip pat kviečiame aktyviai balsuoti už Jums labiausiai patikusius darbus ir išrinkti geriausius. Jūsų laiškų su geriausių darbų autoriais ir jiems Jūsų skirtomis vietomis bei Jūsų komentarais ir atsiliepimais nekantriai lauksime iki 2017 m. balandžio 7 d.

Konkurso nugalėtojus ir jų apdovanojimus paskelbsime balandžio 28 d.

Jei jau išsirinkote geriausius, siųskite mums laišku, tiesiog spustelėję šį mygtuką:

Jei nepavyko, siųskite savo nuomonę adresu lietuvai1000@versme.lt


1–60      61–120       121–157


UTENOS Vyturių progimnazija

1

Emanuela Sėjūnaitė, 2b klasė, mokytoja A. Šimonėlienė

2

Adrijus Palubinskas, 2b klasė, mokytoja A. Šimonėlienė

3

Ema Kundavičiūtė, 2b klasė, mokytoja A. Šimonėlienė

4

Jogaila Kairys, 2b klasė, mokytoja A. Šimonėlienė

5

Gabrielė Špakovičiūtė, 2b klasė, mokytoja A. Šimonėlienė

6

Gediminas Paulius Krapikas, 2b klasė, mokytoja A. Šimonėlienė

7

Vilius Kuncė, 2b klasė, mokytoja A. Šimonėlienė

8

Viltė Čičiurkaitė, 2b klasė, mokytoja A. Šimonėlienė

9

Ugnė Guobytė, 2b klasė, mokytoja A. Šimonėlienė

10

Natas Petrauskas, 2b klasė, mokytoja A. Šimonėlienė

11

Benas Kuncė, 2b klasė, mokytoja A. Šimonėlienė

12

Austėja Šostakaitė, 2b klasė, mokytoja A. Šimonėlienė

13

Aušra Šakėnaitė, 2b klasė, mokytoja A. Šimonėlienė

14

Orestas Kavoliūnas, 2b klasė, mokytoja A. Šimonėlienė

15

Minija Kuznecovaitė, 2b klasė, mokytoja A. Šimonėlienė

16

Dovilė Lemeškaitė, 2b klasė, mokytoja A. Šimonėlienė

17

 Austėja Musteikytė, 2b klasė, mokytoja A. Šimonėlienė

18

Laurynas Girčys, 2b klasė, mokytoja A. Šimonėlienė

19

Kamilė Bartkevičiūtė, 2b klasė, mokytoja A. Šimonėlienė

20

Agilė Navikaitė, 3a klasė, mokytoja A. Belopetravičienė

21

Aiva Varkavičiūtė, 3a klasė, mokytoja A. Belopetravičienė

22

Austėja Bilaišytė, 3a klasė, mokytoja A. Belopetravičienė

23

Austėja Čižaitė, 3a klasė, mokytoja A. Belopetravičienė

24

Austėja Matelionytė, 3a klasė, mokytoja A. Belopetravičienė

25

Dainius Arbočius, 3a klasė, mokytoja A. Belopetravičienė

26

Dovydas Rusakevičius, 3a klasė, mokytoja A. Belopetravičienė

27

Eitvydas Paragys, 3a klasė, mokytoja A. Belopetravičienė

28

Emilija Petrulionytė , 3a klasė, mokytoja A. Belopetravičienė

29

Erikas Sinkevičius, 3a klasė, mokytoja A. Belopetravičienė

30

Ieva Motiejūnaitė, 3a klasė, mokytoja A. Belopetravičienė

31

Ignas Petravičius, 3a klasė, mokytoja A. Belopetravičienė

32

Joris Naruševičius, 3a klasė, mokytoja A. Belopetravičienė

33

Kasparas Kazickas, 3a klasė, mokytoja A. Belopetravičienė

34

Patricija Gečiauskaitė, 3a klasė, mokytoja A. Belopetravičienė

35

Roberta Titenytė, 3a klasė, mokytoja A. Belopetravičienė

36

Saulė Morozaitė, 3a klasė, mokytoja A. Belopetravičienė

37

Skirmantas Žukas, 3a klasė, mokytoja A. Belopetravičienė

38

Tadas Šepetys, 3a klasė, mokytoja A. Belopetravičienė

39

Ugnė Kvartūnaitė, 3a klasė, mokytoja A. Belopetravičienė

40

Ugnius Timofejevas, 3a klasė, mokytoja A. Belopetravičienė

41

Žygimantas Dilys, 3a klasė, mokytoja A. Belopetravičienė


GELGAUDIŠKIO „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centras

42

Dailės būrelio nariai su vadove Aldona Virbauskiene

43

Dailės būrelio nariai su vadove Aldona Virbauskiene

44

Dailės būrelio nariai su vadove Aldona Virbauskiene

45

Dailės būrelio nariai su vadove Aldona Virbauskiene

46

Mokiniai bei jų mokytojos Lionė Gabartienė ir Ilona Ignatavičienė


KLAIPĖDOS Vitės pagrindinė mokykla

47

8a klasės mokiniai, mokytoja A. Kriščiukaitienė

48

8a klasės mokiniai, mokytoja A. Kriščiukaitienė


RAMYGALOS gimnazija

49

3b klasė, mokytoja A. Žemkauskienė

50

Jotainių skyrius

51

Jotainių skyrius


KAUNO r. Lapių pagrindinė mokykla

52

Mantė Adomaitytė, 5b klasė, mokytoja Č. Kalinauskienė

53

Karolina Karūnaitė, 5b klasė, mokytoja Č. Kalinauskienė

54

Rolanas Kirvaitis, 6a klasė, mokytoja Č. Kalinauskienė

55

Dovydas Sabastijanskas, 6b klasė, mokytoja Č. Kalinauskienė

56

Nidas Jankauskas, 6b klasė, mokytoja Č. Kalinauskienė

57

Deividas Žebrauskas, 7 klasė, mokytoja L. Kaukėnienė

58

Kotryna Sebastijanskaitė, 8 klasė, mokytoja L. Kaukėnienė

59

Atėnė Aliukonytė, 7 klasė, mokytoja L. Kaukėnienė

60

Elona Saldukaitė, 7 klasė, mokytoja L. Kaukėnienė


2017 03 17

Atgal Viršun

 

 
© „Versmės“ leidykla