Jūsų lankymasis šioje svetainėje

yra -as 

nuo svetainės įkūrimo 2001 11 07

 


RAŠAU LIETUVOS VARDĄ  

2010 metų konkursas – 215 darbų       NUGALĖTOJAI

2011 metų konkursas – 368 darbai      NUGALĖTOJAI

2012 metų konkursas – 528 darbai      NUGALĖTOJAI      LAIŠKAI, ATSILIEPIMAI

2013 metų konkursas 

Kovo 9-ajai – LIETUVOS DIENAI skirto Lietuvos vardo rašymo 1002-ųjų metinių paminėjimo pilietinio renginio –  konkurso „Rašau Lietuvos vardą”, vykusio 2011 m. kovo 9-ąją, dalyvių darbai 

Kviečiame aktyviai balsuoti už Jums labiausiai patikusius 9 darbus ir išrinkti geriausius. Jūsų laiškų su 9-ių geriausių darbų numeriais ir jiems Jūsų skirtomis vietomis bei Jūsų komentarais ir atsiliepimais nekantriai lauksime iki 2011 m. kovo 27 d.

Konkurso nugalėtojus ir jų apdovanojimus paskelbsime kovo 31 d.

Jei jau išsirinkote geriausius, siųskite mums laišku, tiesiog spustelėję šį mygtuką 

Jei nepavyksta suformuoti laiško, tiesiog siųskite savo nuomonę adresu lietuvai1000@versme.lt


1–55      56–122      123–173      174–240      241–323       324–368


Gelgaudiškio specialioji mokykla

1


Pakruojo r. Triškonių pagrindinė mokykla

2

3

4


Vilniaus Barboros Radvilaitės pagrindinės mokyklos pradinukai

 5


Šalčininkų r. Baltosios Vokės „Šilo“ vidurinė mokykla

6

7

8

9

10

11

12

13


14

Gaudrimė Driskiūtė, Vilniaus „Šviesos“ pradinė mokykla, 3b klasė


Jonavos pradinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo vaikų grupė

15


            LIETUVA

            L – Lietuviais esame mes gimę.

            I –  Ietimis kovojome už mūsų Žemę.

            E – Esu lietuvė aš.

            T – Tau laisvė tebūnie

            U – Už laisvą žemę.

            V – Vaikystė prabėgo Lietuvoje.

            A -  Amžiais būsime lietuviais.

 16

Jonavos pradinės mokyklos 3c klasės mokinės Tomos Vilkelytės eilėraštis „Lietuva“


Raseinių „Kalno“ vidurinė mokykla

17

18

3a klasė, mokytoja Gitana Jukilaitienė, Vida Petrauskienė

19

20

4a klasė, mokytoja Ona Bielskienė

21

7a klasė, mokytoja Gitana Jukilaitienė

22

Julija Jukilaitytė, 11c klasė, mokytoja Gitana Jukilaitienė


Kauno humanitarinė pradinė mokykla

23

24

25

26


Skuodo Bartuvos vidurinė mokykla

27

10a klasė

28

8a klasė

29

9a klasė


Tauragės „Šaltinio“ pagrindinė mokykla

30 

Agnė Švickaitė, 5b klasė

31

Augustė Rimkutė, 5b klasė

32

Austėja Eglynaitė, 5b klasė

33

Ginteta Turauskaitė, 5b klasė

34

Gvidas Vaitkus, 5b klasė

35

Rugilė Tolvaišaitė, 5b klasė

36

Saulius Gomas, 5b klasė

  37

Gvidas Šetkus, 5e klasė

38

Edgaras Aleksa, 6a klasė

39

Gabrielė Vyturytė, 6a klasė

40

Rugilė Užkuraitė, 6b klasė

41

Agnė Šerpetauskytė, 6d klasė

42

Justina Ogintaitė, 7d klasė

43

Justina Sirvydaitė, 7d klasė

44

Karina Preikšaitytė, 7d klasė

45

Karolina Petrylaitė, 7d klasė

46

Lukas Ambroza, 7d klasė

47

Matas Bielskis, 7d klasė

48

Monika Šarlauskaitė, 7d klasė

49

Paulius Osetrovas, 7d klasė

50

Akvilė Šimašiūtė, 8d klasė

51

Gabija Vaškevičiūtė, 8d klasė

52

Lorijana Laurinskaitė, 8d klasė

53

Tomas Meškys, 8e klasė

54

Saulina Norgailaitė, 8e klasė

55

Ekspozicija „Rašau Lietuvos vardą“


Šalčininkų r. Dieveniškių „Ryto“ vidurinės mokyklos mokinių tarybos nariai

 

56

57

58


Joniškio jaunimo ir suaugusiųjų mokykla

59

6/7 klasė

60

8 klasė

61

9 klasė

62

10 klasė


Vilniaus Petro Vileišio pagrindinės mokyklos 6–7 klasių moksleivių darbai

63

64

65

66

67

68

69

70

71

72

73

74


Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla

 

 

 

75


Šakių r. Kriūkų vidurinė mokykla

 

 

76


Mažeikių Ventos pagrindinė mokykla

77


Vilniaus r. Šumsko pagrindinė mokykla

78

79

80

81

82

83


Šiaulių Tėvo Benedikto Andruškos pradinė mokykla

84

85

86

87

88

89

90


Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių vidurinė mokykla

91

Karolis Rimkus, 5 klasė

92

Domantas Orentas, 6 klasė

93

Dovilė Lučinskytė, 6 klasė

94

Ema Andrijauskaitė, 6 klasė

95

Ema Banytė, 6 klasė

96

Gintarė Lučinskytė, 6 klasė

97

Lukas Balnys, 6 klasė

98

Orinta Lenkaitė, 6 klasė

99

Dovilė Urbonaitė, 7 klasė

100

Emilija Balčiūnaitė, 7 klasė

101

Gabrielė Radavičiutė, 7 klasė

102

Rasa Mažeikaitė, 7 klasė

103

Augustė Jakutytė, 8 klasė

104

Ema Miežetytė, 8 klasė

105

Elijus Kaziukaitis, 9 klasė

106

Klaudija Daujotaitė, 9 klasė

107

Auksė Žakytė, 10 klasė

108

Enrika Kuzavkovaitė, 10 klasė

109

Kamilė Paulauskytė, 10 klasė

110

Karolina Petkutė, 10 klasė

111

Modestas Bružas, 10 klasė

112

Neringa Baltrušaitytė, 10 klasė

113

Justina Aleknavičiūtė, 11 klasė

114

Laura Vasiliauskaitė, 11 klasė

115

Mantas Pranskaitis, 11 klasė

116

Akvilė Jonkutė, 12 klasė

117

Liucija Stanulytė, 12 klasė

118

Lukas Areliūnas, 12 klasė

119

Rimvydas Felinskis, 8a klasė

120

Edmundas Riškus, 8a klasė

121

Deimantė Arlauskaitė

122

Emilijus Alminas, 6 klasė


Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Algirdo vidurinė mokykla

123

124

125


Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla

126

1b klasė, mokytoja Raimonda Mankevičienė

127

1d klasė, mokytoja Janina Davidonienė

128

2a klasė, mokytoja Edita Petraitytė

129

2b klasė, mokytoja Laimute Gavinavičiūtė

130

2d klasė, mokytoja Rita Banel

131

3a klasė, mokytoja Kristina Karosienė

132

3c klasė, mokytoja Rita Trečiakauskienė

133

4c klasė, mokytoja Rita Račiūnienė


Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos vidurinė vidurinė mokykla

134

135

136

137

138

139

140

141


Jonavos r. Bukonių pagrindinė mokykla 

142

143

144 


145

Leonardas Orlakas


146

Gabija Orlakaitė


147

Goda Orlakaitė


  148

Dalia Orlakienė


149

Angela Vracar


150

Rugilė Skulevičiūtė


Alytaus Putinų gimnazijos mokiniai

151


Šalčininkų r. Butrimonių pagrindinės mokyklos 1-5 klasių mokiniai

152


Kėdainių Mikalojaus Daukšos pagrindinės mokyklos 10 klasės mokiniai

153


Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos 6 klasės mokiniai

154

Agnė Padegimaitė

155

Aistė Turčinavičiūtė

156

Akvilė Baranauskaitė

157

Andželika Pilvelytė

158

Egidijus Muzikevičius

159

Erika Stepulevičiūtė

160

Ernesta Šimelionytė

161

Greta Motiejūnaitė

162

Lukas Dulskas

163

Lukas Dulskas

164

Kristina Dzingelevičiūtė

165

Laura Janulevičiūtė

166

Liveta Čepanonytė

167

Lukas Balionis

168

Simona Berškytė

169

Paulina Kastygovaitė

170

Ričardas Barauskas

171

Roberta Gegužytė

172

Rokas Zubrevičius

173

 


Zarasų r. Salako pagrindinė mokykla

174

175

176

177

178

179

180

181

182

183


Gargždų ugdymo centras „Naminukas“

184

185

186

187

188

189

190


Marijampolės vaikų lopšelio darželio Šaltinėlis priešmokyklinio ugdymo pedagogė Genovaitė Aleknavičienė su Boružėlių grupės vaikais 

191


Klaipėdos Vydūno vidurinė mokykla

192

Paulius Baliutavičius, 8d klasė

193

Andrius Brazys, 8d klasė

194

Simona Jautakytė, 8d klasė

195

Karolis Jonušas, 8d klasė

196

Adomas Kaveckas, 8m klasė

197

Paulius Lukošius, 8d klasė

198

Skaistė Pakalniškytė, 8d klasė

199

Mantas Pastolis, 8d klasė

200

Jonas Petrikas, 8d klasė

201

Laima Šimkevičiūtė, 8d klasė

202

Naglis Ulevičius, 8d klasė

203

Aivaras Zubernius, 8d klasė

204

Augustinas Lukoševičius 

205

Ieva Jaruckytė, 9d klasė

206

Sandra Kasparaitė, 9d klasė

207

Greta Kerpiškytė, 9d klasė

208

Dainius Ulevičius, 9d klasė


Vilniaus „Sietuvos“ vidurinės mokyklos 6 klasės mokiniai

 

209


210    211

Violeta Astrauskienė


Šilutės rajono Juknaičių pagrindinės mokyklos mokiniai

212


Vilniaus Žemynos pagrindinės mokyklos moksleivių akcija „Nupinsiu žodžių vainiką Lietuvai“

 

213


Klaipėdos Tauralaukio pagrindinė mokykla

214


Mažeikių r. Laižuvos A. Vienažindžio pagrindinės mokyklos mokiniai

215


Panevėžio moksleivių namų mokiniai

216

Tadas Pukevičius

217

Kotryna Narbutaitė

218

Gabija Karvelytė

219

Akvile Zlatkutė


Panevėžio „Verdenės“ pagrindinė mokykla

220

Kamilė Čepaitė, 1c klasė

221

Marija Stankevičiūtė, 2c klasė

222

Mindaugas Urbonavičius, 2c klasė

223

Šeila Žilinskaitė, 2c klasė

224

Živilė Jasnauskaitė, 2c klasė

225

Armantė Luomanaitė, 5a klasė

226

Meilė Vaičiūnaitė, 5a klasė

227

Gustė Vinterytė, 5b klasė

228

Rokas Golcas, 5b klasė

229

Deimantė Šukutė, 7a klasė

230

Ieva Jučaitė, 7a klasė

231

Daiva Simonaitytė, 9a klasė

232

Samanta Samulytė, 9a klasė

233

Viktorija Salmanaitė, 9a klasė


Vilniaus Viršuliškių vidurinė mokykla

234

Dovydas Sidorovas, 1a klasė

235

Justina Budreikaitė, 1a klasė

236

Miglė Gimžaitė, 3b klasė

237

Tomas Veselka, 3b klasė

238

Rūta Trečekauskaitė, 6b klasė

239

Ugnė Simavičiūtė, 10a klasė

240

Taisija Jakubauskaitė, 11a klasė


Kėdainių r. Juozo Paukštelio pagrindinė mokykla

241 

Agniete Juciūtė, 4a klasė

242

Dominykas Zutkis, 4c klasė

243

Arūnė Bričkutė, 4b klasė

244

Dileta Šulskytė, 4c klasė

245

Erika Misevičiūtė, 4a klasė

246

Evelina Usaitė, 4b klasė

247

Greta Stonytė, 4c klasė

248

Klaudija Bojanauskaitė, 4b klasė

249

Vaiga Argustaitė, 4a klasė

250

Be vardo


Kauno „Vėtrungės“ pradinė mokykla

251

Arnas Matulevičius, 1b klasė

252

Austėja Lapytė, 1b klasė

253

Barbora Jamantaitė, 1b klasė

254

Brigita Kazalupskaitė, 1b klasė

255

Jokūbas Peikus, 1b klasė

256

Martynas Motiejūnas, 1b klasė

257

Meda Jakovleva, 1b klasė

258

Mija Dambrauskaite, 1b klasė

259

Sonata Kanytė, 1b klasė

260

Toma Mockutė, 1b klasė

261

Viktorija Prokopenko, 1b klasė

262

Noja Šivickaitė, 2a klasė

263

Arijus Kaziukaitis, 2b klasė

264

Marius Fabich 2b klasė

265

Salvija Dubosaitė, 2b klasė

266

Urtė Markauskaitė, 2b klasė

267

Erikas Banaitis, 2c klasė

268

Gustas Šaltenis, 2c klasė

269

Ieva Reingardaitė, 2c klasė

270

Indrė Armanavičiūtė, 2c klasė

271

Marius Davidavičius, 2c klasė

272

Modestas Armanavičius, 2c klasė

273

Rugilė Vasilavičiūtė, 2c klasė

274

Domantas Adomaitis, 3a klasė

275

Eldaras Anačenko, 3a klasė

276

Indrė Duobaitė, 3a klasė

277

Jokūbas Kūmelis, 3a klasė

278

Julija Petriūnaitė, 3a klasė

279

Lukas Švatrinas, 3a klasė

280

Marius Daučanskas, 3a klasė

281

Matas Vilimas, 3a klasė

282

Miglė Lapienytė, 3a klasė

283

Pijus Kemeklis, 3a klasė

284

Rokas Andziukis, 3a klasė

285

Rokas Kaminskas, 3a klasė

286

Rugilė Balandytė, 3a klasė

287

Saulė Dapkevičiūtė, 3a klasė

288

Viltė Dominaitė, 3a klasė

289

Adomas Sidarevičius, 3b klasė

290

Aistė Mačinkūnaitė, 3b klasė

291

Aristidas Lukas Končius,  3b klasė

292

Armantė Bukelytė, 3b klasė

293

Augustinas Ringaila, 3b klasė

294

Danielius Šekis, 3b klasė

295

Dominykas Viščiūnas, 3b klasė

296

Dominykos Telušaitės, 3b klasė

297

Augustas Raila, 3b klasė

298

Monika Petrauskaitė, 3b klasė

299

Norbertas Blanakis, 3b klasė

300

Titas Lanauskas, 3b klasė

301

Vakarė Gedžiūtė, 3b klasė

302

Dovydas Dzekunskas, 3c klasė

303

Evita Rakauskaitė, 3c klasė

304

Justas Brasiūnas, 3c klasė

305

Laima Chomskytė, 3c klasė

306

Miglė Teresaitė, 3c klasė

307

Modestas Alionis, 3c klasė

308

Motiejus Slavinas, 3c klasė

309

Rokas Jurgelionis, 3c klasė

310

Saulė Rudzinskaitė, 3c klasė

311

Tėja Žalinkevičiūtė, 3c klasė

312

Vėjas Motiejūnas, 3c klasė

313

Eimutis Raginis, 4b klasė

314

Gustė Rudaitytė, 4b klasė

315

Karolis Imša, 4b klasė

316

Ričardas Romčikas, 4b klasė

317

Aistis Spūdys

318

Alvita Živatkauskaitė

319

Augustė Domantė Lapytė

320

Elvis Kišeliūnas

321

Evelina Embavičiūtė

322

Indrė Duobaitė

323

Ugnė Labutytė


Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla

324

Ainis Kaselis, 4a klasė

325

Antanas Užpelkis, 4a klasė

326

Danielius Jonušas, 4a klasė

327

Dovydas Šimulynas, 4a klasė

328

Elžbieta Ramanauskaitė, 4a klasė

329

Emilija Pliaukštaitė, 4a klasė

330

Gabija Šaltytė, 4a klasė

331

Jokūbas Nikanorovas, 4a klasė

332

Klaudija Butkutė, 4a klasė

333

Mantas Auruškevičius, 4a klasė

334

Miglius Koganas, 4a klasė

335

Raminta Raulinaitytė, 4a klasė

336

Robertas Kvizikevičius, 4a klasė

337

Saulė Speičytė, 4a klasė

338

Tautvydas Radzevičius, 4a klasė

339

Ula Statkevičiūtė, 4a klasė

340

Vincas Gumuliauskas, 4a klasė

341

Justė Pučkytė, 4a klasė

342

Barbora Jakilaitė, 1b klasė

343

Dovydas Juzefavičius, 1b klasė

344

Erikas Ivanauskas, 1b klasė

345

Samanta Petrūnaitė, 1b klasė

346

Gustė Gerulaitė, 1b klasė

347

Karina Iveta Bishop, 1b klasė

348

Povilas Mikeliūnas, 1b klasė

349

Patricija Vaisova, 1b klasė

350

Viltė Marcinkevičiūtė, 1b klasė

351

Neringa Bliujte

352

Patricia Kožekina

 

353

 

 

354

2a klasė

Norėdami pasižiūrėti šį filmuką, spustelkite rodyklės mygtuką, esantį rėmelio apačioje.

355

2a klasė

356

3b klasė

357

1b klasė

358

3a klasė

359

2c klasė

360

1a klasė

361

2c klasė

362

4c klasė

363

Adelė Rinkevičiūtė, Kamilė Jasaitytė, Kastis Kriaunavičius, Danielius Grigas, 2b klasė

364

Onutė Rinkevičiūtė, Gustas Janušauskas, Nojus Gvozdiovas, 2b klasė

365

Viltė Gabrėnaitė, Jonas Dunauskas, Ugnė Uogintaitė, Urtė Armontaitė, 2b klasė

366

Dovydas Grabauskas, Vilius Jagminas, Aidas Rūkavičius, Gabrielius Songaila, 3c klasė

367

Ieva Žakytė, Urtė Pūkaitė, Noja Žaurovaitė, Eglė Monkevičiūtė, 3c klasė

368

Miglė Kazėnaitė, Jonė ir Emilė Vaitkevičiūtės, Paulina Dovydaitė


1–55      56–122      123–173      174–240      241–323       324–368


 

2011 03 16, 17, 18, 21

 

Atgal Viršun

 

 
© „Versmės“ leidykla